بعد از نوشابه‌های کوکاکولا، حالا گوشی‌ کوکاکولا وارد بازار می‌شود

کوکاکولا یکی از محبوب‌ترین برندها در تولید نوشیدنی‌های گازدار است. این برند برای دهه‌ها سلطان بلامنازع بازار باقی مانده است، اما اکنون این برند در حال برنامه‌ریزی برای ورود به بازاری دیگر است.

تولید گوشی‌هایی با برند کوکاکولا، یک حرکت نسبتاً غیرعادی توسط این شرکت است، زیرا این شرکت عمدتاً به دلیل تولید نوشیدنی شناخته شده است و نه به دلیل محصولات الکترونیکی. کوکاکولا اکنون قصد دارد بر بخش گوشی‌های هوشمند تسلط یابد. طبق گزارش‌ها، این شرکت با گوشی‌ کوکاکولا خودش در مارس ۲۰۲۳ در هند وارد بازار گوشی‌های هوشمند خواهد شد.

گوشی‌ کوکاکولا؛ از بطری‌ تا جیب‌های ما

گوشی‌ کوکاکولا

گزارش‌های مربوط به ورود کوکاکولا به بازار گوشی‌های هوشمند برای اولین بار توسط کارشناس مشهور Mukul Sharma به اشتراک گذاشته شد. او تصویر دستگاه آینده را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد دوربین دوگانه و شاسی قرمز رنگ دارد که احتمالاً به رنگ قرمز نمادین این برند اشاره دارد. همچنین بیان کرد که که دستگاه در  سه‌ماهه اول ۲۰۲۳ در هند عرضه می‌شود و هم اکنون کوکاکولا در حال همکاری با یک برند تلفن هوشمند برای تولید گوشی‌ کوکاکولا است. شارما از برندی که با کوکاکولا همکاری کرده است چیزی نگفت، اما تصویر فاش شده نشان دهنده یک طراحی معمولی همانند گوشی‌های برند ریلمی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید