امکان بازی در کلاب هاوس برای صمیمت بیشتر با دوستان!

بازی در کلاب هاوس

Clubhouse ممکن است به زودی به شما اجازه دهد از داخل برنامه با دوستان خود بازی کنید. همانطور که TechCrunchreports در مورد بازی در کلاب هاوس توضیح داد، توسعه دهندگان اپلیکیشن اتاق چت صوتی تایید کردند که در حال آزمایش یک ویژگی بازی درون اتاقی هستند. اولین بازی، Wild Cards، کاربران را به شیوه‌ای جالب درگیر می‌کند و به شما کمک می‌کند تا در حین تفریح ​​با هم، دوستان خود را بهتر بشناسید.

امکان بازی در کلاب هاوس

اما بازی در کلاب هاوس با نام Wild Cards چگونه این کار را انجام خواهد داد؟ این بازی شامل یک سری سوالات است که برای شروع مکالمه بین شما و دوستانتان ایجاد شده است. برخی از دورها ممکن است شما را تشویق کنند که یک ایده خوب برای یک فیلم در ۶۰ ثانیه ارائه دهید. یا ممکن است بازی از شما بخواهد که در یک پنجره زمانی معین یک فیلم را که کل گروه دوست دارد، کشف کنید.

کلاب‌هاوس

با این حال، همه سوالات مربوط به فیلم‌ها نخواهد بود. Wild Cards همچنین ممکن است در مورد پنج مورد آخر در تاریخچه جستجوی شما پرس و جو کند و همچنین می‌تواند از شما بخواهد که توضیح دهید کدام نوع سگ به نظر شما با شخصیت شما مطابقت دارد. بنابراین، به عبارت دیگر، این بازی در کلاب هاوس با پرسیدن سوالات شخصی از شما و دوستانتان، Wild Cards به شما کمک می‌کند تا با هم ارتباط برقرار کنید و موضوعات مشترک بیشتری را کشف کنید.

امکان بازی در کلاب هاوس برای صمیمت بیشتر با دوستان! - clubhouse app store
برای شروع بازی در برنامه Clubhouse، روی دکمه +Rooms ضربه بزنید و گزینه Games را انتخاب کنید. پس از آن، برنامه شما را در یک اتاق اجتماعی قرار می‌دهد و باید دوستان خود را به آن اتاق دعوت کنید. هنگامی که همه وارد و آماده بازی هستند، به سادگی روی «شروع بازی» ضربه بزنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید