بازگشت تصویر دلقک ماهی به بتا سوم iOS 16 آیفون

بازگشت تصویر دلقک ماهی به بتا سوم iOS 16 آیفون

اپل هنگامی که نسل اول آیفون را در سال ۲۰۰۷ عرضه کرد، تصویر صفحه قفلی برای آن در نظر گرفت که تصویر دلقک ماهی بود. حال کاربران بتا سوم iOS 16 خبر از بازگشت این تصویر می‌دهند که برای دوستداران و عاشقان برند اپل و آیفون یک بازگشت لذت بخش است.

بازگشت این تصویر با گذشت ۱۵ سال یک حرکت نوستالوژیک محسوب می‌شود. دلقک‌ماهی‌ها بخشی از بازیگران اصلی معرفی آیفون نسل اول در سال ۲۰۰۷ بودند. وقتی استیو جابز، مدیرعامل اپل از اولین گوشی هوشمند این شرکت رونمایی کرد، ماهی رنگارنگ روی صفحه قفل ظاهر شد.

دلقک ماهی با بتا سوم iOS 16 به صفحه قفل آیفون بازگشت

بازگشت تصویر دلقک ماهی به بتا سوم iOS 16 آیفون

 در طول دموی جابز، تصویر به عنوان پس‌زمینه برنامه Phone عمل می‌کرد که در آن روزها نقش بسیار برجسته‌تری در دستگاه داشت. تصاویری که اپل فرستاد نیز شامل این ماهی بود. برخی از کسانی که بتا سوم iOS 16 را در روز چهارشنبه نصب کردند، می‌گویند که عکس دلقک ماهی را در مجموعه‌های پیش‌فرض تصاویر گنجانده شده است که می‌تواند به عنوان تصویر زمینه برای صفحه قفل آیفون استفاده شود.

بازگشت تصویر دلقک ماهی به بتا سوم iOS 16 آیفون

البته باید بیان داشت این تصویر شامل تمامی اعضای بتا نشده و تنها برخی از آن برخوردار خواهند شد. این امکان وجود دارد که اپل در پاییز امسال تصویر را برای همه در نظر گیرد و یک حرکت خوشحال کننده برای عاشقان اپل و گوشی آیفون خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید