پیام‌های ناشناس را در گوشی اپل خود را مخفی کنید!

پیام‌های ناشناس

اگر برنامه پیام‌های iOS شما با کدهای مجوز یکبار مصرف، هرزنامه و سایر پیام‌های ناشناس از افرادی که نمی‌شناسید پر شده باشد، پیدا کردن مکالمه‌ای که حاوی اطلاعات مهمی است، برای شما سخت خواهد بود. با این حال، یکی از کاربران TikTok به نام ambre_skye ویدیویی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد چگونه دارندگان آیفون می‌توانند از ویژگی‌ای که اپل برای مخفی کردن پیام‌های ناشناس از فرستندگان ناشناس ایجاد کرده، استفاده کنند.

به خاطر داشته باشید که این «ترفند» کوچک شما را از دریافت پیام از افراد یا شرکت‌هایی که نمی‌شناسید مصون نمی‌کند، اما به شما کمک می‌کند صندوق ورودی ساده‌تری داشته باشید. اگر از این ویژگی راضی نیستید، تنظیمات را می‌توان در هر زمانی تغییر داد.

How To Use New iOS 14 Messages Features On iPhone And iPad - Macworld UK

برای پنهان کردن پیام‌های ناشناس در آیفون، این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا این ویژگی فعال شود. ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه iOS را روی گوشی خود دارید. شما به راحتی میتوانید با رفتن به Settings > General > Software Update این موضوع را تأیید کنید و گوشی به شما میگوید که آیا آخرین نسخه iOS را اجرا می‌کنید یا خیر. اگر اینطور است، به Settings > Messages بروید و به سمت پایین به Message Filtering بروید. تحت آن عنوان، «Filter Unknown Senders» تغییر دهید.

اکنون که این ویژگی پیام‌های ناشناس را تنظیم کردید، دفعه بعد که در برنامه پیام‌ها قرار گرفتید، روی Filters در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید. به این ترتیب سه گزینه مختلف برای فیلتر کردن پیام‌هایتان ایجاد می‌شود: همه پیام‌ها، فرستنده‌های شناخته شده و فرستنده‌های ناشناس. اگر می‌خواهید صندوق ورودی خود را پاک کنید و پیام‌ها را از فرستندگانی که نمی‌شناسید پنهان کنید، فرستنده‌های شناخته شده را انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد فقط پیام های ارسال شده توسط افراد و سازمان هایی که برای شما آشنا هستند را مشاهده کنید.

A closer look at Messages in iOS 7

اگر می خواهید مشاهده همه پیام‌ها را بدون توجه به اینکه چه کسی آنها را ارسال کرده از سر بگیرید، روی All Messages ضربه بزنید. و اگر می‌خواهید فقط پیام‌های فرستنده‌های ناشناخته را مشاهده کنید، روی فرستنده‌های ناشناس ضربه بزنید. گزینه‌ای که قبل از خروج از برنامه پیام‌ها روی آن آخرین ضربه را بزنید، تنظیمات پیش‌فرض خواهد بود، مگر اینکه دوباره وارد شوید و تغییر دیگری ایجاد کنید.

اگر صندوق ورودی مرتب پیام‌ها برایتان مهم است، فعال کردن این ویژگی و تنظیم فیلترتان نباید بیش از چند دقیقه طول بکشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید