بازی‌های کلاسیک مانند شطرنج و سودوکو اکنون در آیفون‌ها و آیپدها راحت‌تر انجام می‌شوند

بازی‌های کلاسیک مانند شطرنج و سودوکو

اگر دوست دارید از آیفون یا آیپد خود به عنوان یک روش دیجیتال برای انجام بازی‌های کلاسیک، تخته ای و عددی استفاده کنید، واقعاً خوشحال خواهید شد که بشنوید به لطف تغییرات در Apple Arcade انجام بازی‌های کلاسیک مانند شطرنج و سودوکو راحت‌تر شده‌است.

Apple Arcade سرویس اشتراک بازی‌های اپل است که نزدیک به 200 بازی مختلف را ارائه می‌دهد. این بازی‌ها را می‌توان به راحتی با پرداخت ماهیانه بارگیری و بازی کنید و جدیدترین نسخه انتشار آن شامل انبوهی از بازی های کلاسیک است که این سرویس قبلا نداشته‌است.

بازی‌های جدید شامل تخته نرد، چکرز، شطرنج، دو بازی مختلف یک نفره، دو برنامه سودوکو جداگانه، ماهجونگ، دوبازی جداگانه سودوکو، یک مجموعه جدول کلمات متقاطع و همچنین تعداد زیادی بازی دیگر است.

به جز بازی‌های کلاسیک مانند شطرنج و سودوکو چه چیزی در دسترس است؟

اگر این بازی‌ها شما را راضی نکرد، چند برنامه مشابه دیگر وجود دارد که ممکن است مورد علاقه شما قرار بگیرند: Really Bad Chess  که یک بازی استراتژیک کلاسیک جدید است و قوانین جدیدی دارد. Blek ، یک بازی معمایی هنری در مورد خط کشی‌ها و Mini Metro که یک بازی پازلی دیگر در مورد کشیدن خطوط بین خانه‌ها و محل کار در یک شهر همیشه در حال رشد است.

قیمت عضویت در Apple Arcade  4.99 دلار / 4.99 پوند / 7.99 دلار استرالیا در هر ماه است که اگر فقط به بازی‌های کلاسیک مانند شطرنج و سودوکو علاقه مند باشید، بسیار زیاد به نظر می‌رسد.  چون احتمالا چند صفحه و یک کارت کارت در خانه دارید که می‌توانید استفاده کنید. اما Apple Arcade به شما اجازه می‌دهد تا این بازی‌ها را آنلاین بازی کنید و همچنین یک آزمایش رایگان یک ماهه برای تست آن ارائه می‌دهد که اگر اخیرا دستگاه اپل را خریداری کرده‌اید، به یک دوره آزمایشی سه ماهه افزایش می‌یابد.

چه کسی می داند ، شاید چند قدم برداشتن در Apple Arcade از طریق بازی‌های کلاسیک مانند شطرنج و سودوکو به شما کمک کند تا گام های بیشتری برای بازی های موبایل بردارید، ممکن است خیلی بازی‌های  کلاسیک دیگری مانند این سرویس مانند Overland و Sayonara Wild Hearts را بازی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید