امیلی بلانت در کنار کیلیان مورفی، در فیلم Oppenheimr کریستفر نولان هنرنمایی می‌کند

امیلی بلانتامیلی بلانت، ستاره فیلم A Quiet Place Part II در حال مذاکره برای پیوستن به کیلیان مورفی در پروژه بعدی کارگردان کریسوفر نولان [Oppenheimer] است. منابع گزارش کرده‌اند که امیلی بلانت برای بازی در نقش همسر جی رابرت اوپنهایمر، که توسط  کیلیان مورفی، دانشمندی که پروژه منهتن را که منجر به اختراع بمب اتمی شد، اجرا می‌کند، بازی خواهد کرد.

همکاری امیلی بلانت و کیلیان مورفی در فیلم Oppenheimer کریستفر نولان

Oppenheimer بار دیگر شاهد نویسندگی و کارگردانی کریستوفر نولان خواهد بود و این فیلم بر اساس کتاب [پرومته آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر]، برنده جایزه پولیتزر در سال ۲۰۰۵، نوشته [کای برد] و [مارتین جی شروین فقید] ساخته خواهد شد. از آن زمان Universal این پروژه را به‌عنوان «حماسهٔ هیجان‌انگیز» توصیف کرده است که مخاطبان را وارد پارادوکس تپنده‌ی نبض مردی مرموز می‌کند که برای نجات دنیا باید خطر نابودی جهان را به خطر بیندازد.

امیلی بلانت در کنار کیلیان مورفی، در فیلم Oppenheimr کریستفر نولان هنرنمایی می‌کند - 251545 973تولید اوپنهایمر قرار است در اوایل سال ۲۰۲۲ آغاز شود و برنامه فیلم‌برداری روی فیلم های بزرگ ۶۵ میلی متری و ۶۵ میلی متری Imax انجام شود. نولان در کنار کیلیان مورفی و امیلی بلانت به عنوان بازیگران اصلی، افرادی مانند مدیر فیلم‌برداری [Hoyte Van Hoytema] را که با او در [Tenet ،Dunkirk و Interstellar] کار کرده است، و همچنین ویرایش‌گر [جنیفر لم] و آهنگ‌ساز [لودویگ گورانسون] که هر دو روی آن کار کرده‌اند، گرد هم آورده است.

همکاری امیلی بلانت با کیلیان مورفی به سرپرستی کارگردان مشهور، کریستوفر نولان مطمئناً چشم‌انداز هیجان‌انگیزی ایجاد می‌کند، زیرا هر یک از این خلاقان سینمایی بارها و بارها استعدادهای خود را ثابت کرده‌اند.

امیلی بلانت امیلی بلانت هم اکنون ثابت کرده است که چیزی شبیه به گیشه است و درآمد این بازیگر امسال با بازی در دو فیلم از مرز ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرده است، چیزی که هیچ بازیگر دیگری از زمان کاهش محدودیت‌ها و بازگشت به سینما به آن دست نیافته است.

امیلی بلانت به فصل اصلی ترسناک A Quiet Place Part II بازگشت که در ماه می (اردیبهشت-خرداد) اکران شد و ۱۶۰ میلیون دلار در داخل کشور و نزدیک به ۲۹۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت، پس از آن با Jungle Cruise که از آن زمان به موفقیت بزرگی برای دیزنی تبدیل شده است.

دونا لنگلی، رئیس گروه Universal Filmed Entertainment گفت:(فیلم‌های کریستوفر نولان و اما توماس محدودیت‌های دستیابی به داستان‌های سینمایی را از بین برده‌اند. ما از این‌که در کنار آن‌ها در این پروژه استثنایی و خارق‌العاده کار می‌کنیم، بسیار هیجان‌زده هستیم و از علاقه و تعهد مشترک آن‌ها به تجربه تئاتر سپاس‌گزاریم)

امیلی بلانت در کنار کیلیان مورفی، در فیلم Oppenheimr کریستفر نولان هنرنمایی می‌کند - 10 9 2021 8 30 48 AMدر این فیلم، کریستوفر نولان از برادران وارنر دور می‌شود و به رابطه طولانی‌مدت خود با این استودیوی معروف پایان می‌دهد و در عوض اوپنهایمر را زیر نظر Universal Pictures می‌سازد. استودیوی فیلم‌سازی که فارق از برادران وارنر است و به لطف استراتژی اکران آن‌ها که در جریان وضعیت جهانی به وجود آمد.

نولان از HBO Max این استودیو و اکران روزانه پروژه‌ها دلخور شد. نولان درباره این تصمیم گفت: «برخی از بزرگ‌ترین فیلم‌سازان صنعت ما و مهم‌ترین ستاره‌های سینما، شب قبل از اینکه فکر کنند برای بزرگ‌ترین استودیوی فیلم‌سازی کار می‌کنند، به رخت‌خواب رفتند و از خواب بیدار شده و متوجه می‌شوند برای بدترین سرویس پخش کار می‌کنند.» به همین دلیل باعث شد تصمیم به جدایی از این سرویس پخش بگیرد.

اوپنهایمر در ۲۱ ژوئیه (۱ بهمن) ۲۰۲۳ به گزارش از Deadline، فرصت اکران در سینماها را دریافت کرده است. تاریخی که معمولاً برای پروژه‌های نولان ثبت می‌شود.

امیلی بلانت در کنار کیلیان مورفی، در فیلم Oppenheimr کریستفر نولان هنرنمایی می‌کند - 1516867 933

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید