شارژ لوازم جانبی از طریق صفحه نمایش آیپدها و آیفون‌های اپل ممکن خواهد بود!

 شارژ لوازم جانبی از طریق صفحه نمایش

پتنت جدید اپل که توسط اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده منتشر شده است، ممکن است آیفون‌ها را قادر به شارژ لوازم جانبی از طریق صفحه نمایش کند. بنابراین شارژ لوازم جانبی از طریق صفحه نمایش ممکن خواهد بود.

طبق نقشه‌های ثبت اختراع، شارژ بی سیم ممکن است در یک بخش از صفحه نمایش عملکردی داشته باشد در حالی که قسمت دیگر قابل استفاده باقی بماند. با این حال، مشخص نیست که آیا ناحیه شارژ صفحه نمایش چیزی را در حین شارژ شدن لوازم جانبی نمایش می‌دهد یا خیر. لوازم جانبی قابل استفاده نیز باید از شارژ بی سیم پشتیبانی کنند تا از طریق صفحه شارژ بی سیم شارژ شوند.

حق اختراع ((شارژ بی سیم از طریق نمایشگر)) ممکن است فقط از شارژ لوازم جانبی پشتیبانی کند. بنابراین، اگر اپل این پتنت را در آیفون‌ها و آی‌پدهای خود بگنجاند، آن‌ها ممکن است بتوانند مانند گوشی‌ها، ساعت‌های هوشمند یا قلم‌ها را به‌جای سایر دستگاه‌های هوشمند، مثلا از طریق صفحه نمایش، شارژ کنند. بنابراین شارژ لوازم جانبی از طریق صفحه نمایش ممکن خواهد شد.

iPad Pro Diary: I finally found a reason to have an Apple Pencil - 9to5Mac

صفحه شارژ بی سیم ممکن است به ویژه هنگام استفاده از Apple Pencil مفید باشد. هنگامی که کاربر کار با Apple Pencil را تمام می‌کند، ممکن است به سادگی مداد را روی صفحه نمایش آیفون یا آی پد خود قرار دهد تا شروع به شارژ آن کند.

در حال حاضر، می توانید نسل دوم اپل پنسیل خود را به صورت بی سیم شارژ کنید، اما برای انجام این کار، باید آن را به سمت راست آیپد خود وصل کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید