Caviar از Tesla Model 3 ذوب شده، یک آیفون سفارشی و نیم تنه ایلان ماسک را می‌سازد

Caviar Caviar معمولا وقتی صحبت از تجمل به میان می‌آید به گذشته نگاه می‌کند. گوشی‌های آن اغلب با طلای گرانبها، چرم گران قیمت و گاهی اوقات حتی مرمر پوشیده شده است. اما این شرکت همچنین دوست دارد به آینده نگاه کند، آینده ای پر از خودروهای الکتریکی و اکتشاف فضایی. ترکیبی از هر دو این عوامل، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس است.

اخیرا تیم Caviar مجموعه Visionaries خود را با یک آیفون 13 پرو ویژه و مجسمه‌ای از ایلان ماسک گسترش می‌دهد. هر دو از یک ماشین ذوب شده تسلا ساخته شده‌اند.

Caviar از Tesla Model 3 ذوب شده، یک آیفون سفارشی و نیم تنه ایلان ماسک را می‌سازد - gsmarena 001

Caviar iPhone 13 Pro (Max) Tesla Electro دارای قاب ساخته شده از تیتانیوم با پوشش مشکی PVD است. این تضاد با مواد کامپوزیت سفید (که در برابر ضربه مقاوم است) و پانل آلومینیومی، مواد این پنل از بدنه یک تسلا گرفته شده و دارای حکاکی‌هایی از ماسک، آرم تسلا و خود خودرو است. در بالای آن یک درج مسی وجود دارد که ادای احترام به سیم پیچ موتورهای الکتریکی است که چنین خودروهایی را امکان پذیر می‌کند.

تنها ۹۹ گوشی تسلا الکترو ساخته خواهد شد، گزینه پایه از ۶۷۷۰ دلار شروع می‌شود. مجسمه نیم تنه ایلان ماسک در بالای پایه‌ای از مرمر سیاه با پلاک دوتایی با روکش طلا قرار دارد که شماره سریال آن را نشان می‌دهد. تنها ۲۷ عدد از این مدل ساخته خواهد شد. نیم تنه از قطعات فلزی یک تسلا مدل 3 که دوباره ذوب شده، ساخته شده است: کاپوت، درها و سایر پانل‌ها. اگر یکی از ۲۷ نیم تنه را بخواهید، ۳۲۲۰ دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

برای جزئیات بیشتر، مجموعه Visionaries در وب سایت Caviar را بررسی کنید. آیفون دیگری از الون وجود دارد که از ربات تسلا الهام گرفته شده است. همچنین، مجسمه‌های چهره‌پرداز دیگری نیز وجود دارد: استیو جابز و جک ما.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید