ورژن محدود Galaxy S22 Ultra رونمایی شد!

ورژن محدود Galaxy S22 Ultra

سامسونگ در اوایل این ماه مجموعه گلکسی اس 22 خود را معرفی کرد و شرکت لوکس روسی Caviar آخرین سفارشی سازی‌های پر زرق و برق خود را با ورژن محدود Galaxy S22 Ultra دنبال کرد. سری جدید شامل شش طرح مختلف با مواد مختلف، از جمله طلای ۲۴ عیار، تیتانیوم سبک و فیبر کربن است.

نام طرح‌های ورژن محدود Galaxy S22 Ultra به صورت Bird of Prey با چرم تمساح بژ است. Ocelot، با الهام از دوران آرت دکو با منبت کاری فولادی نگین دار با روکش طلا، فیبر کربن و قاب تیتانیوم تقویت شده ساخته شده است. مدل گتسبی بزرگ(Great Gatsby) با الگوی هندسی سه بعدی روی آلیاژی با روکش طلا، با الهام از رمان محبوب فیتزجرالد طراحی شده است. مدل Victory با چرم تمساح سیاه و تیتانیوم PVD و تیتانیوم با کربن سیاه ساخته شده است.

ورژن محدود Galaxy S22 Ultra رونمایی شد! - gsmarena 002

ورژن محدود Galaxy S22 Ultra رونمایی شد! - gsmarena 003

Caviar آماده است تا بیش از ۹۹ گوشی از هر ورژن محدود Galaxy S22 Ultra تولید کند تا انحصار خود را حفظ کند. همچنین می‌توانید به سراغ Galaxy S22 یا Galaxy S22 پلاس بروید که کمی ارزان‌تر هستند، اما قلم S Pen و دوربین پریسکوپ گلکسی S22 Ultra در این مدل‌ها موجود نیست.

ورژن محدود Galaxy S22 Ultra رونمایی شد! - gsmarena 004

ورژن محدود Galaxy S22 Ultra رونمایی شد! - gsmarena 007

در مورد قیمت‌های  S22 Ultra، ارزان‌ترین گزینه قابل شخصی سازی فقط ۶۰۰۰ دلار است، در حالی که گران‌ترین نوع Samsung Galaxy S22 Ultra Great Gatsby 512 گیگابایتی با قیمت ۷۶۸۰ دلار در دسترس است. Caviar گفته فروش از ۱۱ مارس آغاز خواهد شد.

ورژن محدود Galaxy S22 Ultra رونمایی شد! - gsmarena 006

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید