کاسیو ساعت جدید G-Shock را با الهام از لباس فضایی ناسا به بازار عرضه کرد

کاسیو ساعت جدید G-Shock را با الهام از لباس فضایی ناسا به بازار عرضه کردساعت Casio G-Shock جدید، محصولی چشم نواز با طراحی نارنجی است که شبیه لباس فضایی ناسا است. G-Shock با لباس‌های فضایی پرتقالی ناسا که در ماموریت‌های مختلف استفاده می‌شوند، رنگ‌ها را تطبیق داده است. فضانوردان هنگام صعود یا ورود به پروازهای فضایی این لباس را می‌پوشند؛ در واقع رنگ نارنجی لباس‌ها روشی استراتژیک برای نجات آن‌ها از کپسول است.

کاسیو ساعت جدید G-Shock را با الهام از لباس فضایی ناسا به بازار عرضه کرد - 3 band print 1.jpegساعت جدید کاسیو از لباس ناسا الهام گرفته شده و برخی از ویژگی‌های لباس واقعی را تقلید می‌کند. این ساعت دارای صفحه مشکی است که نمایانگر نمای سیاه روی کلاه فضانوردان هنگام پوشیدن لباس فضایی است و خط آبی نازک روی صفحه نیز از طرح آبی روی لباس فضایی تقلید کرده است. حلقه بند ساعت دارای طرح پرچم آمریکا است در حالی که بدنه پشتی دارای یک فضانورد حکاکی شده است.

کاسیو ساعت جدید G-Shock را با الهام از لباس فضایی ناسا به بازار عرضه کرد - 4 packagin 1.jpegکاسیو در طول سالیان متمادی، سابقه تعامل فعال با ناسا را ​​دارد. جی‌شاک یکی از مجموعه‌ ساعت‌هایی است که ناسا برای استفاده در شاتل فضایی خود و در ایستگاه فضایی بین‌المللی (ISS) تایید کرده است. مدل فعلی سومین مدل با نام تجاری ناسا است که کاسیو تاکنون عرضه کرده است. یک مدل تمام سفید و یک مدل مشکی + سفید از پیشینیان G-Shock نارنجی رنگ هستند. کاسیو جی‌شاک جدید در یک پیشنهاد محدود ۱۷۰ دلار قیمت دارد و این گران‌ترین ساعت از سه ساعت G-Shock با نام تجاری ناسا است.

مشخصات فنی ساعت G-Shock

G-Shock نارنجی در حال حاضر در وب سایت کاسیو موجود است. کاسیو می‌گوید که دارای قابلیت‌های فنی پیشرفته‌ای از جمله فناوری Tough Solar و Multi-Band 6 Atomic Timekeeping است. مدت زمان کارکرد ساعت با یک بار شارژ تقریباً ۱۰ ماه استفاده معمولی و ۲۲ ماه در حالت آماده به کار است.کاسیو ساعت جدید G-Shock را با الهام از لباس فضایی ناسا به بازار عرضه کرد - resized with grey centered.jpeg

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید