اپل در آینده دوربین به ساعت اپل واچ خواهد آورد

اپل در آینده دوربین به ساعت اپل واچ خواهد آورد

اپل یکی از برندهای بلندپرواز در صنعت گجت پوشیدنی بوده و هر سال نسل جدید ساعت اپل واچ را با ویژگی‌هایی بهتر ارائه می‌دهد. حال پتنت‌هایی به ثبت رسیده که نشان می‌دهد کوپرتینویی‌ها در تلاش برای استفاده از دوربین در گجت پوشیدنی خود هستند.

به گزارش PatentlyApple، آخرین ایده اپل آن بوده که کلید دوربین را در کنار ساعت تعبیه کند تا افراد بتوانند با یک کلید عملیات عکس‌برداری را به سادگی انجام دهند. 9to5Mac گزارش داده که این قابلیت به شکلی طراحی شده که افراد قابلیت جداسازی بدنه ساعت را دارند زیرا گاهی روی مچ دست دسترسی به کلید آسان نیست و با جداسازی قاب می‌توان این عملیات را بهتر انجام داد.

در پتنت شاهد شش مکانیزیم جداسازی هستیم که کاربران با آن می‌توانند بند را به سادگی برای کاربری راحت جدا کنند. یک راهکار دیگری هم اپل دارد و آن خارج کردن ساعت به همراه بند از مچ دست است. در پتنت ثبت شده شاهد برخی ویژگی دیگر هستیم. نخست اینکه دوربینی در کنار کلید تنظیماتی وجود دارد و این دوربین ساطع کننده نور برای روشن نمودن محیط جهت عکاسی است.

ساعت اپل واچ به دوربین مجهز می شود؟

اپل در آینده دوربین به ساعت اپل واچ خواهد آورد

این قابلیت نه تنها برای سنجش فیزیولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بلکه به عنوان فلش دوربین هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر در آینده شاهد ساعت اپل واچ با دوربین باشیم این ویژگی بیشتر برای عکاسی و فیلمبرداری اضطراری مورد استفاده خواهد بود و شامل فیس تایم نخواهد شد.

پیشتر در سال ۲۰۱۹ شاهد ثبت اختراعی از سوی اپل بودیم که بند دارای دوربینی را برای اپل واچ نشان می‌داد. اما هرگز چنین پتنتی به اجرا درنیامد. حال باید منتظر ماند تا مشخص شود خود اپل چه برنامه‌ای در آینده برای چنین ویژگی دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید