زمان عرضه نسخه Warzone 2.0 بازی Call of Duty اعلام شد

زمان عرضه نسخه Warzone 2.0 بازی Call of Duty اعلام شددر رویداد امروز، اکتیویژن آنچه را که «the future of Call of Duty» نامیده، به نمایش گذاشت. این شامل نگاهی دیگر به Modern Warfare II آینده بود اما اولین جزئیات واقعی در مورد تجربه کاملاً جدید Warzone و نسخه تلفن همراه آن بود.

نسخه کنسول و رایانه شخصی Warzone

زمان عرضه نسخه Warzone 2.0 بازی Call of Duty اعلام شد - b796c060 351c 11ed a7f1 cf4ab36d8db6نسخه جدید نبرد رویال که Warzone 2.0 نام دارد در تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) بر روی کنسول و رایانه شخصی عرضه می‌شود و به عنوان یک تجربه کاملاً اصلاح شده و جاه طلبانه‌ترین نسخه در تاریخ Call of Duty توصیف می‌شود.

این نقشه در یک منطقه بیابانی خیالی به نام Al Mazrah تنظیم شده است و شامل ویژگی‌های جدیدی مانند ظاهر شدن دایره‌های متعدد، وادار کردن بازیکنان به جهات مختلف و همچنین دشمنان هوش مصنوعی و نوعی حالت sandbox خواهد بود. Warzone جدید بر روی همان موتور Modern Warfare II ساخته شده است.

نسخه موبایل Warzone

زمان عرضه نسخه Warzone 2.0 بازی Call of Duty اعلام شد - call of duty warzone 2 launch date 1663310185983در مورد نسخه موبایل Warzone، در سال ۲۰۲۳ راه‌اندازی خواهد شد و اکتیویژن می‌گوید که بازی با ۱۲۰ بازیکن بتل رویال برای دستگاه‌های تلفن همراه ساخته شده است و شامل رویدادهای خاص موبایل، لیست پخش و محتوا خواهد بود. گفته می‌شود، ارتباطی بین دو نسخه Warzone وجود خواهد داشت، زیرا بازیکنان می‌توانند بسیاری از ویژگی‌های اجتماعی و پیشرفت متقابل را به اشتراک بگذارند که امکان یک نبرد پاس مشترک و بیشتر را برای یک تجربه متصل Call of Duty فراهم می‌کند.

این دوره جدید Call of Duty با Modern Warfare II در ۲۸ اکتبر (۶ آبان) آغاز خواهد شد. این بازی به طور رسمی در ماه ژوئن رونمایی شد و امروز، اکتیویژن اطلاعات بیشتری در مورد حالت چند نفره به اشتراک گذاشت.

شاید قابل توجه‌ترین حالت کاملاً جدید 3v3 به نام “raids” باشد، که توسعه دهنده می‌گوید “بر روی ارتباطات و هماهنگی تیمی تمرکز خواهد کرد که هرگز قبلاً نبوده است.” این بازی همچنین دارای حالت سوم شخص خواهد بود که دیدگاه افراد علاقه‌مند را تغییر می‌دهد.

گیمرهایی که از پیش‌ سفارش ثبت کرده‌اند، به‌زودی می‌توانند آن را بررسی کنند: نسخه بتای باز برای Modern Warfare II در ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) در پلی‌استیشن و ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) برای ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی آغاز می‌شود.

همه این نسخه‌ها در زمان عجیبی برای فرنچایز Call of Duty، پس از انتشار ضعیف Vanguard، یک جدال عمومی بین مایکروسافت و سونی، و مسائل فرهنگی و حقوقی جاری اکتیویژن بلیزارد منتشر می‌شوند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید