تصاویر بازی Call of Duty: Vanguard نام این عنوان را تایید کردند؛ بازگشت جنگ جهانی

 Call of Duty: Vanguardطبق تصاویر بازی Call of Duty: Vanguard که به تازگی توسط برخی از کاربران لو رفته، ظاهرا دیگر نام این عنوان تایید شده و قرار است تا شاهد بازگشت دوران جنگ جهانی دوم به سری محبوب Call of Duty باشیم.

به نقل از Polygon، مدتی است که اخبار و شایعات بازی Call of Duty 2021 را که با عنوان Vanguard لو رفته بود دنبال می‌کنیم و می‌دانستیم که قرار است امسال استودیو Sledgehammer Games دوباره جنگ جهانی دوم را هدف قرار داده و به سراغ دنباله‌ای برای تکمیل کار Call of Duty: WWII برود.

در واقع در عنوان WWII که حدودا سه سال پیش هم عرضه شده بود، تمرکز داستان روی جنگ با نازی‌ها و ارتش آلمان بود که در سال‌های ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۵ قصد تصاحب و به چنگ آوردن اروپا و سپس جهان را داشتند. با این حال در Vanguard ظاهرا قرار است تا ادامه ماجرا در کشور ژاپن و عملا در جایی دنبال شود که سربازان آمریکایی برای سرکوب کردن نیروهای متحد آلمان دست به کار شوند.

تصاویر بازی Call of Duty: Vanguard

چنان که در تصاویر فوق دیده می‌شود، می‌توان به وضوح نام Vanguard را تماشا کرد که به عنوان اسم اصلی این بازی در نظر گرفته شده و از طرفی اطلاعات و جزئیات دیگری هم درباره آن وجود دارد که به ترتیب توضیح خواهیم داد.

اول از همه در تصاویر بازی Call of Duty: Vanguard بهتر است به نام سه اپراتور Wade، Polina و همچنین Lucas دقت کنید که در همان ابتدای بازی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. با این وجود جالب است بدانید که این سه اپراتور، به جز نقشی که در بخش Multiplayer دارند، در حالت داستانی بازی هم حضور خواهند داشت، اما با این تفاوت که می‌توانید به صورت Co-Op و با دوستان خود آن‌ها را کنترل کنید!

این نوآوری عملا می‌تواند این بازی جدید را به حدی از محبوبیت برساند که طرفداران دوباره و چندباره به تجربه حالت داستانی بنشینند و با دوستان خود هرکدام یک شخصیت را برای ایفای نقش او بردارند. همچنین ممکن است عملیات از دید هر شخصیت متفاوت باشد، در نتیجه حداقل سه بار به اتمام رساندن بازی برای حالت تیمی وجود خواهد داشت.

جدای از این موضوع نیز می‌توانید نام سه باندل مختلف را برای خرید این عنوان مشاهده کنید که یکی پک عادی بازی، دومی باندل Cross-Gen و سومی باندل کامل است. در نسخه Cross-Gen چنان که که تام هندرسون، یکی از افرادی که درباره باز‌ی‌های ویدیویی مانند Battlefield 2042 هم اطلاعات بسیاری را لو داده بود می‌گوید، ظاهرا قرار است تا کاربران بتوانند نسخه نسل هشتمی بازی را بدون پرداخت مبلغ بیشتر به ورژن جدید در کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس – اس ارتقا دهند. با این وجود اینکه در نسخه کامل چه محتوا یا جزئیات اضافه‌ای در دسترس کاربران قرار می‌گیرد، هنوز مشخص نیست.

همچنین بیشتر از اینکه جنگ در ژاپن است هنوز اطلاعات بیشتری درباره داستان Call of Duty: Vanguard لو نرفته و باید احتمالا در تاریخ ۲۸ مرداد (۱۹ آگوست) منتظر انتشار اولین تریلر از این عنوان مورد انتظار باشیم. همچنین گفته می‌شود که خود بازی در اوایل آبان ماه عرضه خواهد شد که دقیقا طبق روال سال گذشته با عنوان Black Ops Cold War است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید