بازی جدید Call of Duty: Vanguard به صورت رسمی تایید شد + زمان انتشار تریلر

بازی جدید Call of Duty: Vanguardبالاخره پس از لو رفتن تصاویر مختلف، بازی جدید Call of Duty: Vanguard به صورت رسمی تایید شد تا فردا شاهد انتشار اولین تریلر از آن باشیم.

به نقل از Digital Trends، این اولین بار نیست که درباره بازی جدید Call of Duty: Vanguard موردی را می‌شنویم، بلکه نام این عنوان حدودا چند ماه پیش توسط کاربران لو رفته بود و حتی می‌دانستیم که قرار است تا در نسخه جدید از سری Call of Duty، شاهد بازگشت به دوران جنگ جهانی دوم باشیم. با این وجود درباره داستان یا اینکه باید انتظار چه ارتباطی را با عنوان Warzone داشته باشیم هنوز توسط اکتیویژن به صورت رسمی اعلام نشده بود، تا اینکه امروز بالاخره تایید شد که در تاریخ ۲۸ مرداد (۲۹ آگوست) قرار است تا برای اولین بار شاهد یک تریلر کلی از Vanguard در راوی کلی داستان سری Call of Duty، یعنی وارزون باشیم.

رونمایی از بازی جدید Call of Duty: Vanguard را در وارزون تماشا کنید

بازی جدید Call of Duty: Vanguardهفته گذشته وقتی که شما در Warzone اول می‌شدید و به اصطلاح Victory Royale می‌گرفتید، یک تیزر بسیار کوتاه نشان داده می‌شد که در آن یک سرباز روس به یکی از اپراتورها شلیک می‌کرد و او را از رسیدن به هلی کوپتر نگه می‌داشت. با این حال بعد از این تیزر بسیار کوتاه، یک تیزر دیگر نیز منتشر شد که در آن شاهد چند نمای مختلف از ساحل پر از هواپیمای منفجر شده و در نهایت یک نماد خاص بودیم که روی آن نام Task Force نوشته شده بود.

حال اینکه این Task Force چه ارتباطی را با آنچه که ما در دنیای Modern Warfare از این گروه می‌دانیم دارد، هنوز مشخص نیست. اما حداقل می‌دانیم که احتمالا یک گروه خارج از ارتش آمریکا در این گروه فعالیت داشته و در جنگ جهانی دوم نتیجه بسیاری از میادین نبرد را تغییر داده‌اند. همچنین ممکن است نام آن Task Force Vanguard بوده و شامل سربازانی از کشورهای مختلف مانند روسیه، آمریکا و انگلستان باشد.

Call of Duty Vanguard Leak Reveals New Detail Regarding Warzone Reveal

جدای از این موارد نیز گفته می‌شود که ظاهرا بر خلاف آنچه که در WWII دیده بودیم، در بازی جدید Call of Duty: Vanguard قرار است تا جنگ در قسمت دیگری از جهان، یعنی ژاپن را مشاهده کنیم؛ جایی که دیگر خبری از نازی‌های آلمانی نیست و سربازان متحد آن‌ها با فریاد کشیدن و نیزه‌های سر اسلحه به سمت شما حمله‌ور می‌شوند. با این حال ممکن است در بخش دیگری از درگیری، درست به مانند آنچه که در World At War دیده بودیم، قسمتی از داستان در روسیه و با ارتش آن‌ها نیز دنبال شود که می‌تواند زمینه را برای حضور دوباره و چندباره ویکتور رزنو (Victor Reznov) فراهم کند!

رونمایی از بازی جدید Call of Duty: Vanguard در روز ۲۸ مرداد در ساعت ۱۰ شب برای افرادی که در Warzone مشغول کشتن دیگر افراد باشند انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید