در آپدیت جدید Call of Duty افرادی که به دوستان خود آسیب بزنند تنبیه خواهند شد

قابلیت کشتن افراد مدتی است که به بازی اضافه شده و حال در به روزرسانی جدید Call of Duty در هر دو عنوان Warzone و Black Ops Coldwar افرادی که این کار را انجام می‌دهند مجازات خواهند شد! با گیگ تک همراه باشید.

درواقع افرادی که هم‌تیمی خود را هدف قرار می‌دهند در صورت کشتن دو هم‌تیمی خود به شدت آسیب خواهند دید و در صورت کشتن نفر سوم و چهارم، به کلی از بازی بیرون انداخته خواهند شد.

اعلامیه رسمی شرکت اکتیویژن برای به‌روزرسانی جدید Call of Duty :

قابلیت تیر زدن به بازیکنان هم‌تیمی در حال حاضر پس از کشتن یک هم‌تیمی و سعی در زدن شخص دوم به همان اندازه به فرد تیرانداز آسیب می‌زند و در صورت دوبار تلاش دیگر برای کشتن یاران خود، از بازی بیرون انداخته می‌شوید.

با وجود عادلانه نبودن تمامی قوانین، اما بازخورد کاربران از این قابلیت بسیار مثبت بوده و دیگر افراد نمی‌توانند به راحتی هم‌تیمی‌های خود را صرفا برای اذیت کردن بکشند و پس از خراب کردن بازی آن‌ها فرار کنند.

با این حال دقیقا سیستم مشابهی از این کار در بازی Reinbow Six Siege در سال ۲۰۱۹ به این عنوان اضافه شده بود. با این حال در عناوین رقابتی که کاربران بسیاری در آن روزانه مشغول بازی کردن هستند، اضافه کردن Friendly Fire حرکت چندان درستی نیست و ممکن است اعتراض کاربران را به دنبال داشته باشد.

به گزارش PC Gamer این به‌روزرسانی جدید هم‌اکنون به بازی Call of Duty اضافه شده و در کنار آن، تغییرات بسیاری در دو حالت Multiplayer و Zombie نیز برای رفع برخی باگ‌ها ایجاد شده است.

شرکت اکتیویژن چند وقت پیش ۶۰هزار اکانت متقلب Call Of Duty را نیز در جهت رضایت بیشتر کاربران مسدود کرده بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید