کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۰ منتشر شد؛ بررسی سیزن جدید

جدیدترین نسخه از بازی محبوب کالاف دیوتی موبایل توسط Activision برای اندروید منتشر شده که این عنوان مثل همیشه کاستوم‌ها و اسلحه‌های جدیدی را به بازی اضافه کرده و این موضوع مانع تکراری شدن بازی برای گیمرها شده است.

در بازی Call of Duty Mobile همانند بازی‌های آنلاین چند نفره قدیمی مثل مدرن کامبت 5 با تعداد زیادی از بازیکنان سراسر جهان به مبارزه و جنگ خواهید پرداخت و در همین حین ماموریت‌های خاصی برای شما در نظر گرفته شده است.

یکی از جذابیت‌های این عنوان وجود حالت‌های مختلف از جمله PVP پنج نفره، حالت زامبی و … است که می‌توانند باعث شوند برای ساعت‌ها در دنیای بی نظیر کالاف دیوتی موبایل غرق شوید. اگر از علاقه‌مندان و دوستداران بازی‌های اکشن و تفنگی هستید تجربه‌ی این بازی به شما پیشنهاد می‌شود.

قبل از بررسی آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل و به روز‌رسانی جدید آن بهتر است کمی با بازی‌های دنیای موبایل آشنا شویم. بازی‌های ویدئویی چندین سال است که محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و امروزه صنعت بازی‌های ویدئویی از بزرگترین و تاثیر گذارترین صنعت‌های موثر بر تکنولوژی است که هر ساله با پیشرفت گوشی‌ها، کنسول‌ها و کامپیوترهای گیمینگ، بازی‌ها هم دچار پیشرفت چشمگیری می‌شوند.

از گجت‌هایی که امروزه تمام افراد در اختیار دارند می‌توان به گوشی‌های هوشمند اشاره کرد که به همین دلیل کمپانی‌ها و استودیوهای بازی ساز، گیمرهای این دسته از گجت‌ها را مورد هدف قرار داده‌اند. بازی موبایل کالاف دیوتی موبایل تا کنون بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود در گوگل پلی داشته و بیشتر از ۱۴ میلیون بازیکن فعال در سرتاسر جهان دارد که آمار بسیار فوق العاده ای در بین بازی های موبایلی به حساب می‌آید با اینکه تنها 3 سال است که وارد عرصه گیمینگ شده است.

کالاف دیوتی موبایل

لباس و شخصیت های اپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل

هر فصل با به‌روزرسانی کالاف دیوتی موبایل شخصیت‌ها و لباس‌های جدید هم به بازی اضافه می‌شود که می‌توانید با خرید یا بدست آوردن آن‌ها، اکانت کالاف دیوتی موبایل خود را ارزشمندتر کنید. برخی از لباس‌ها که خاص هستند معمولا در باکس کریت یا باندل، بتل پس و گردونه به بازی اضافه می‌شوند که هزینه خرید آن‌ها مختلف است و برای بدست آوردنشان نیاز به خرید Cp کالاف دیوتی موبایل دارید.

برخی دیگر از شخصیت ها که به بازی اضافه می شوند نیاز به هزینه کردند ندارند و با نام شخصیت رایگان کالاف دیوتی موبایل شناخته می‌شوند که هزینه ای در بر ندارند، اما برای بدست آوردن آن‌ها باید یک سری مراحل و ماموریت‌های کالاف دیوتی موبایل را با موفقیت پشت سر بگذارید تا آن شخصیت و لباس به شما داده شود. در این صورت می‌توانید بدون خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل اسکین کالاف دیوتی موبایل بگیرید اما سطح آن‌ها به مراتب پایین‌تر از اسکین‌های خریداری شده کالاف دیوتی موبایل است.

در این فصل طبق شایعه‌هایی که شده بود اسکین شخصیت‌ها و بازیکنان فوتبال به این سری اضافه شد و عملا کال اف دیوتی در رقابت با فورتنایت است. همه‌ی ما شخصیت‌های محبوبی مثال جان ویک یا کریتوس (God Of War) را می‌شناسیم و فورتنایت نیز برای به دست آوردن بازیکنان و جلب توجه بیشتر اسکین این شخصیت‌ها را نیز به بازی اضافه کرده است.

وجود این اسکین‌ها در بازی باعث می‌شود در زمان بازی کردن و دیدن شخصیت‌هایی مثل ریک (ریک و مورتی)، بتمن، اسپایدر من خیلی سوپرایز نشویم و عملا می‌شود گفت که تمام شخصیت‌های محبوب در این بازی وجود دارند.

کالا اف دیوتی هم برای رقابت تصمیم گرفت تا چهره‌های محبوب ورزشی را به این بازی اضافه کند و اکنون در صفحه‌ی لودینگ بازی می‌توان لیونل مسی را دید. فوتبالیست دیگری که به بازی اضافه شده پوگبا نام دارد که این اسکین نسبت به اسکین مسی چندان ارزش بالایی ندارد.

کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۰ منتشر شد؛ بررسی سیزن جدید - 1

به همین دلیل در صورت خرید بتل پس می‌توانید بدون بازی کردن یعنی بدون کسب XP این شخصیت را دریافت کنید و به نوعی قبل از لول 1 بتل پس این شخصیت به شما داده می‌شود. اما شخصیت مسی در این بتل پس نیست و با توجه به محبوبیت وی این اسکین در گردونه‌های شانس (Lucky Draw) قابل خرید است که طبیعتا هزینه‌ای بسیار بیشتر از خرید بتل پس خواهد داشت و این موضوع دقیقا اثبات بحث ارزش اسکین‌ها است که به آن اشاره کردیم.

در کنار این دو شخصیت محبوب یک فوتبالیست دیگر در گردونه‌های شانس قابل خرید است که با پرداخت CP مورد نیاز می‌توانید اسکین نیمار را دریفات کنید. با اضافه شدن این سه شخصیت گفته می‌شود که شخصیت‌های دیگر مثل زلاتان یا رونالدو نیز به بازی در فصل‌های بعد اضافه خواهد شد.

کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۰ منتشر شد؛ بررسی سیزن جدید - 4

در این سیزن جدید تنها یک اسلحه به بازی اضافه شده که LAPA نامیده می‌شود و شما می‌تواند در بتل پس به صورت رایگان این اسلحه‌ی جدید را دریافت کنید.

کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۰ منتشر شد؛ بررسی سیزن جدید -

در کنار این اسلحه از اپراتور اسکیل جدید با نام BALLISTA EM3 رونمایی شد که برای جذابیت بازی و اکشن‌تر شدن COD Mobile در نظر گرفته شده است.

این اپراتور اسکیل می‌تواند دشمنان را با یک تیر که به صورت لیزری است، نابود کند و شاید تنها نکته‌ی منفی آن این است که این اسلحه در زمان شلیک نیاز به یک یا دو ثانیه شارژ شدن دارد و تاخیر لیزر را رها می‌کند. اما این ویژگی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا دشمنانی را که از سپر (شیلد) استفاده می‌کنند با یک تیر نابود کنند و نیازی به شکستن شیلد یا صبر کردن برای از بین رفتن زمان اپراتور اسکیل دشمن نیست.

جالب است که بدانید هیچ یک از سپرهای اپراتور اسکیل‌ها نمی‌تواند در مقابل این اسلحه دوام بیاورد و حتی کنتیک آرمور (Kinetic Armor) نیز با یک تیر نابود می‌شود، چراکه این تیر حالت لیزر دارد و از موانعی مثل شیلد رد می‌شود.

کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۰ منتشر شد؛ بررسی سیزن جدید - Ballista EM3 Menu Icon IW

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید