کالاف دیوتی به کنسول نینتندو راه پیدا کرد

خبر خوب برای کسانی که کنسول نینتندو دارند و عاشق بازی کالاف دیوتی هستند! مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که توافق نامه‌ای قانونی و ۱۰ ساله با نینتندو امضا کرده که بر اساس این توافق‌نامه بازی محبوب کالاف دیوتی موبایل به کنسول‌های نینتندو می‌آید.

به گفته نایب رئیس مایکروسافت، بازی کالاف دیوتی در نینتندو همان روزی عرضه می‌شود که در ایکس باکس عرضه خواهد شد با تمامی ویژگی‌ها و محتواهای کامل.

بنابراین به زودی کاربران نینتندو می‌تواند لذت این بازی تیزاندازی معروف اول شخص را روی کنسول‌های فعلی و آینده نینتندو بچشند.

کالاف دیوتی

کالاف دیوتی تنها نیست!

با توجه به صحبت‌های مدیرعامل مایکروسافت، برد اسمیت، که گفته این تنها بخشی از تعهد ما برای ارائه بازی‌های ایکس باکس و اکتیویژن در پلتفرم‌های بیشتر است باید انتظار این را داشته باشیم که عناوین بیشتری از بازی‌های Xbox به نینتندو راه پیدا کنند.

این اقدام مایکروسافت در حالی صورت گرفته که شرکت‌های زیادی مشغول تحقیق و سرزنش مایکروسافت برای خرید کمپانی ناشر کالاف دیوتی یعنی اکتیویژن هستند.

به گفته کمیسیون تجارت فدرال، این خرید به مایکروسافت مزیت ناعادلانه ای می دهد و رقابت در بازار را کاهش می دهد. این کمیسیون حتی به دنبال جلوگیری از تملک مایکروسافت است.

سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) نیز همین نظر را ابراز کرد و افزود که چنین ادغامی به گیمرها آسیب می‌رساند و احتمالاً باعث افزایش قیمت بازی می‌شود. Rima Alaily، معاون شرکت مایکروسافت و معاون مشاور کل مایکروسافت به بیانیه CMA پاسخ داد و گفت که تعهد آنها به اعطای دسترسی طولانی مدت به Call of Duty به پلتفرم‌های مختلف “مزایای معامله را برای گیمرها و توسعه‌دهندگان حفظ می‌کند و رقابت را در بازار افزایش می‌دهد .”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید