انتشار کال اف دیوتی جدید بازهم به تعویق افتاد!

کال اف دیوتی

بازی کال اف دیوتی ۲۰۲۳ ممکن است برای سال بعد به تعویق بیفتد. این اولین بار از سال ۲۰۰۴ است که یک سال بدون بازی جدید Call of Duty می‌گذرد، که از سال ۲۰۰۵، کال اف دیوتی ۲ به صورت سالانه ورودی‌های جدیدی دریافت می‌کند.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است، اکتیویژن بلیزارد Call of Duty 2023 را به امید بهبود بیشتر بازی به تاخیر انداخته است. با توجه به اینکه مایکروسافت قصد خود را برای ادامه توسعه فرنچایزهای Activision برای پلتفرم‌های کنسولی رقیب اعلام کرده است، احتمالا به این معنی است که ما شاهد عرضه جدید Call of Duty برای Xbox Series X|S، PS5 و PC خواهیم بود.

Call of Duty 2023 Delayed, Now COD 2024 - PlayStation LifeStyle

این گزارش همچنین می‌گوید که Activision Blizzard بعد از انتشار بازی جدید کال اف دیوتی که انتظارات را برآورده نمی‌کند، تلاش بیشتری می‌کند. هیچ بازی دقیقی ذکر نشده است، اما هر دو Vanguard و Warzone در سال ۲۰۲۱ در مقایسه با Black Ops Cold War و Warzone در سال ۲۰۲۰ عملکرد ضعیفی داشتند، بنابراین احتمالا به یکی از آن‌ها اشاره دارد.

The Call of Duty series is reportedly taking a break in 2023 - The Verge

بر اساس این گزارش، Treyarch در توسعه یک بازی آنلاین رایگان که هنوز معرفی نشده، کمک خواهد کرد. این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد و جایگاه Call of Duty را پر می‌کند.

همچنین بلومبرگ اخیرا گزارش داد که در حال حاضر سه بازی Call of Duty در دست ساخت هستند. دو تا از این بازی‌ها تایید شده‌اند: Call of Duty: Warzone 2 و Modern Warfare 2. سومین بازی معرفی‌نشده، بازی‌ای است که به تعویق افتاده است. این بازی توسط Treyarch در حال کار است.

اکتیویژن بلیزارد گفت که Warzone 2 و Modern Warfare 2 از ابتدا با هم طراحی می‌شوند، Infinity Ward توسعه هر دو را هدایت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید