برد پیت و آنجلینا جولی باردیگر درگیر مناقشه فرزندانشان هستند

 برد پیت و آنجلینا جولیدادگاه عالی کالیفرنیا در روز چهارشنبه از بررسی درخواست دادگاه تجدیدنظر را که گفته بود قاضی خصوصی‌«جان اودرکرک» مسئول رسیدگی به پرونده، باید به دلیل عدم افشای کافی روابط تجاری خود با وکلای برد پیت رد صلاحیت شود را رد کرد.

برد پیت و آنجلینا جولی   ۵۷ و ۴۶ ساله به مدت ۱۲ سال از برجسته‌ترین زوج‌های هالیوود بودند. یک قاضی سابق دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس(جان اودرکرک)، آن‌ها را در مراسم عروسی‌شان در سال ۲۰۱۴ همراهی کرد، سپس زمانی که آنجلینا جولی در سال ۲۰۱۶ درخواست طلاق داد، برای نظارت بر طلاق آنها استخدام شد.
در سال ۲۰۱۹ حکم طلاق آن‌ها از سوی قاضی جان اودرکرک صادر شد، اما حکمی در رابطه با مسائل مرتبط با حضانت فرزندان برد پیت و آنجلینا جولی صادر نکرد.

دادگاههنوز در جواب ایمیل‌هایی که خواستار اظهارنظر از سوی وکلای برد پیت و آنجلینا جولی بودند، پاسخی داده نشده است. تصمیم دادگاه عالی ایالتی این حکم را نهایی می‌کند. این بدان معناست که دعوا بر سر پنج فرزند خردسال این زوج که رو به پایان بود، ممکن است تازه شروع شود.

برد پیت و آنجلینا جولی شش فرزند دارند: مدوکس ۲۰ ساله، پکس ۱۷ ساله، زاهارا ۱۶ ساله، شیلو ۱۵ ساله، دوقلوهای ۱۳ ساله ویوین و ناکس. فقط پنج فرزند خردسال مشمول تصمیمات حضانت می‌شوند.

دادگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید