تاریخ برگزاری کنفرانس Build 2022

تاریخ برگزاری کنفرانس Build 2022 - Microsoft build 2022 date 1 1024x575 1

مایکروسافت هر ساله کنفرانس بیلد را برای توسعه‌دهندگان برگزار می‌کند. کنفرانس مایکروسافت Build 2022 برای امسال نیز برنامه‌ریزی شده و از تاریخ 3 تا 5 خردادماه به صورت مجازی برگزار می‌شود و ردموندی‌ها برنامه‌ای برای برگزاری این رویداد به صورت حضوری ندارند.

مایکروسافت از همان ابتدای شیوع همه‌گیری کرونا و محدودیت‌ها، اعلام کرده بود که کنفرانس سالانه Build به صورت مجازی برگزار می‌شود. این روند هنوز هم ادامه دارد و ردموندی‌ها قصد دارند رویداد جدید خود را به صورت مجازی ترتیب دهند.

تاریخ برگزاری رویداد مایکروسافت Build 2022

Build 2022

باید بگوییم که مایکروسافت به طور سالانه کنفرانس‌های بیلد را برگزار می‌کند. در این رویداد از مهندسان، متخصصان فناوری اطلاعات، دانشجویان، توسعه‌دهندگان و استارت‌آپ‌ها میزبانی می‌شود. هدف مایکروسافت از ترتیب دادن این کنفرانس سالانه، مطلع شدن افراد مذکور از جدیدترین فناوری‌های مایکروسافت، ویندوز و دیگر سرویس‌های این کمپانی است. انتظار می‌رود که اخبار جدیدی از ویندوز و برنامه‌های آینده مایکروسافت در این کنفرانس منتشر شود.

لینک پخش این رویداد را در آینده و در دیجیاتو با شما به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتوانید آن را به طور زنده تماشا کنید. این رویداد، ساعت 20:00 تاریخ 3 خرداد به وقت ایران به صورت زنده پخش می‌شود.

به نظر شما در کنفرانس مایکروسافت Build 2022 از چه موضوعاتی صحبت خواهد شد؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید