BTS یک رکورد بزرگ دیگر در پخش مستقیم استریم YouTube ایجاد کرد

BTS

گروه موسیقی کیپاپ کره جنوبی با نام BTS احتمالا رکورد دیگری در یوتیوب برای بیشترین بازدیدها در یک دوره ۲۴ ساعته روی یک آهنگ به ثبت رسانده است. همان رکوردی که قبلا با موفقیت قبلی خود اهنگ Dynamite ثبت کرده‌بود. گروه BTS، احتمالا با اهنگ Butter رکورد ۱۱۳ میلیون بازدید در روز اول انتشار آهنگ در یوتیوب را به ثبت رسانده‌است. آهنگ قبلی این گروه در ۲۴ ساعت اول ۱۰۱ بازدید را به خود اختصاص داده‌بود.

گروه BTS با تعداد زیادی مخاطب و بیننده در بسیاری از کشورهای جهان محبوبیت گسترده‌ای دارد. مخاطبان این گروه اکثرا همان افرادی هستند که در برنامه‌هایی مانند YouTube و Snapchat فعال هستند. بنابراین جای تعجب نیست که آخرین آهنگ گروه با نام Butter میلیون‌ها بار در روز اول پخش، بازدید داشته‌است. این آهنگ در حالی که راه خود را به سمت یک موفقیت بزرگ استریمی به پیش می‌برد، یک رکورد جدید را نیز ثبت کرد. لینک این موزیک ویدئو در یوتیوب از اینجا قابل دسترس است.

توجه داشته باشید که در این مرحله، ثبت رکورد بر اساس تعداد بازدیدهای زنده‌ای است که در شمارنده نمایش فیلم نشان داده می‌شود. YouTube هنوز بازدیدها را تأیید نکرده و این احتمال وجود دارد که برخی از آنها به دلیل تلاش طرفداران برای دستکاری اعداد و تبلیغات حذف شوند.

اینکه آیا این اعداد و ارقام به اندازه کافی برای یوتیوب مستند است تا رکورد این گروه را تغییر دهد یا خیر؛ مشخص نیست. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چقدر طول می‌کشد تا YouTube بازدید این ویدیو را مرور کند و شماره‌های پخش مستقیم ۲۴ ساعته را منتشر کند.

با فرض اینکه یوتیوب تصمیم بگیرد بازدیدها برای قرار گیری اهنگ Butter در جایگاه اول کافی نیست، این آهنگ بازهم در مکان دوم بعد از آهنگ Dynamite قرار خواهد گرفت. Butter، در این صورت ، هنوز میلیون‌ها بازدید ۲۴ ساعته بیشتر نسبت به ویدیویی که اکنون در جایگاه سوم قرار دارد، خواهد داشت. آهنگ جایگاه سوم How You Like That با اجرای Blackpink نام دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید