بریتنی اسپیرز از اولین iPad خود به طرفداران می‌گوید

بریتنی اسپیرز

بنا به گزارش mashable بریتنی اسپیرز (Britney Spears) خواننده و بازیگر مشهور هالیوود به تازگی پستی در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که در آن از اولین آیپاد (iPad) خود می‌گوید. این موضوع یک بار دیگر طرفداران این هنرمند مشهور را به فکر فرو برد.

ماجرای بریتنی محبوب و پدر او مدت‌ها است که خبر ساز شده و این موضوع که بریتنی سال‌ها جز موفق‌ترین هنرمندان هالیوود بوده و بعد از برگذاری صدها کنسرت اکنون، موفق شده برای اولین بار یک iPad برای خود بخرد، طرفداران او را نگران کرده است. هنوز مشخص نیست که او تا چه حد کنترل اموال و زندگی خود را بر عهده دارد.

بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز در کپشن این پست عنوان کرد که در حیاط خانه خود بوده و در کمال ناباوری در آشپزخانه خانه‌اش اولین iPad که سفارش داده بود به دستش رسید. او همچنین افزود که فرزندانش که اکنون ۱۴ و ۱۵ ساله هستند نیز در گذشته iPad مخصوص به خود را داشته‌اند اما این اولین iPad خود او است.

بریتنی اسپیرز در ادامه افزود که در گذشته همیشه یک تلفن همراه کوچک داشته است. اما اکنون این اولین گجت بزرگ و کاربردی او است. در بین صحبت‌های خود بریتنی ابراز امیدواری کرد که شرایط بد زندگی او به زودی تغییر خواهد کرد.

بریتنی اسپیرز از پدر خود به دادگاه شکایت کرده است

بریتنی، پاپ استار ۳۹ ساله از سال ۲۰۰۶ تحت حمایت اجباری پدر خود بوده است و اکنون علی رغم میل باطنی‌اش قادر نخواهد بود که امور اموال خود، وضعیت شغلی و پزشکی‌اش را خودش کنترل کند. اولین آیپاد تاریخ در سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه شده و اکنون پس از گذشت چندین سال این هنرمند ثروتمند برای اولین بار صاحب یک آیپاد شده است.

زندگی بریتنی در ۱۳ سال گذشته به پدرش وابسته بوده و بدون اجازه او موفق به انجام هیچ کاری نخواهد شد. علی رغم برگذاری چندین دادگاه در گذشته هنوز مشخص نیست که سرنوشت این هنرمند محبوب چگونه خواهد شد. طرفداران او باور دارند که او در پست های رمزگذاری شده در رسانه‌های اجتماعی و استفاده از هشتک #FreeBritney درخواست کمک می‌کند به همین دلیل انتشار این پست آن‌ها را کمی نگران کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید