شرکت چینی BOE پنل OLED خط تولید آیفون 14 را تامین خواهد کرد

شرکت چینی BOE پنل OLED خط تولید آیفون 14 را تامین خواهد کردبنابر گزارش جدیدی که امروز از چین منتشر شده، اپل از پنل OLED ساخته‌شده توسط شرکت چینی BOE برای خط آیفون ۱۴ استفاده خواهد کرد. ظاهرا انتخاب این نوع پنل برای آیفون‌های آینده، پنج‌شنبه گذشته صورت گرفته و BOE قصد دارد تا قبل از پایان ماه جاری تولید انبوه آن‌ها را آغاز کند. ارسال انبوه پنل OLED به اپل در ماه سپتامبر انجام می‌شود، ماهی که شرکت کوپرتینویی آیفون‌های جدید را معرفی می‌کند.

نقش BOE در زنجیره تامین پنل OLED خط تولید آیفون ۱۴ برای چند هفته پس از اینکه اپل متوجه شد که BOE به طور یکجانبه برخی از عناصر طراحی پنل‌های آیفون 13 خود را تغییر داده، مورد تردید بود اما ظاهراً بعد از آن روند تغییر کرده و قرار بر این شده است که BOE به تامین قطعات مورد نیاز اپل برای محصولات آینده اپل ادامه دهد.

انتظار می‌رود شرکت BOE تنها پنل‌های ۶.۱ اینچی LTPS OLED را برای آیفون ۱۴ عرضه کند.انتظار می‌رود BOE تنها پنل‌های ۶.۱ اینچی LTPS OLED را برای آیفون ۱۴ وانیلی عرضه کند. کارشناسان داخلی تخمین می‌زنند که اپل امسال ۹۰ میلیون پنل نمایشگر برای خانواده آیفون 14 سفارش خواهد داد که ۶۰ میلیون آن از Samsung Display و ۲۵ میلیون از LG و ۵ میلیون از BOE است. قابل ذکر است که در گذشته پنل‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ توسط BOE ساخته شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید