بلومبرگ در مورد مک‌بوک پرو جدید، مک مینی و اپل تی‌وی توضیحاتی ارائه کرد

اشاره بلومبرگ به محصولات آینده اپل از جمله مک مینی

مک مینی گویی قرار است بزودی از راه برسد. مارک گورمن سردبیر رسانه شناخته شده بلومبرگ به‌تازگی جزئیاتی درباره محصولات آینده اپل فاش کرده که از جمله می‌توان به مک‌بوک‌پروها و مک مینی جدید اشاره داشت. گفته شده مک‌بوک‌پروهای جدید در اواخر سال ۲۰۲۲ از راه خواهند رسید.

به گفته وی، اپل به طور سنتی دو نسخه از لپ‌تاپ‌های خود را ارائه می‌دهد که یکی به صفحه‌نمایش ۱۴ و دیگری به نمایشگر ۱۶ اینچی مجهز خواهند شد. ویژگی اصلی محصولات جدید نسخه بهبود یافته سیستم تک تراشه Apple M2 خواهد بود که تابستان امسال در قالب مک‌بوک‌ایر عرضه شد. گورمن ادعا می‌کند که تراشه‌های جدید اپل M2 Pro یا M2 Max نام خواهند داشت.

اشاره بلومبرگ به محصولات آینده اپل از جمله مک مینی

مک مینی جدید در کنار سایر محصولات آینده اپل

علاوه بر این، بلومبرگ ادعا می‌کند که اپل در حال توسعه نسخه جدیدی از مک مینی مبتنی بر Apple M2 و همچنین نسل بعدی Apple TV با چیپست Apple A14 Bionic موجود در آیفون ۱۲ و ۴ گیگابایت رم است. پیش بینی می‌شود که هر دو این موارد جدید نیز تا پایان سال ۲۰۲۲ معرفی شوند.

اشاره بلومبرگ به محصولات آینده اپل از جمله مک مینی

اطلاعاتی درباره زمان عرضه آنها در دست نیست و باید منتظر ماند. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید به انتظار ادامه داد. اپل سعی دارد چندین محصول جدید را معرفی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید