بیل گیتس به دلیل روابط با یکی از کارمندان از هیئت مدیره مایکروسافت برکنار شده‌است

بیل گیتس

جدایی بنیانگذار مایکروسافت از هیئت مدیره شرکت ممکن است به دلیل فشار سایر اعضای هیئت مدیره باشد.  این کار ناشی از ادعاهایی است که عنوان می‌کرد، وی رابطه نامناسبی با یک کارمند زن داشته‌است. در سال ۲۰۲۰ اعلام شد که بیل گیتس از هیئت مدیره مایکروسافت خارج می‌شود تا بر بنیاد بیل و ملیندا گیتس تمرکز کند. با این حال، در یک گزارش، ادعا شده که ممکن است گیتس توسط اعضای دیگر هیئت مدیره به دلیل ادعای یک مهندس برکنار شده‌باشد.

به گزارش وال استریت ژورنال، گیتس با نامه‌ای که به هیئت مدیره فرستاده شده، متهم شد که در سال ۲۰۰۰ با یک کارمند مایکروسافت روابطی داشته‌است. هیئت مدیره، یک شرکت حقوقی را برای تحقیق در مورد این اتهام در سال ۲۰۱۹ استخدام کرد. برخی از اعضا به این نتیجه رسیدند که ریس ماندن بیل گیتس زمانی که این ادعا در جریان است، ایده خوبی نیست.

سخنگوی گیتس گفت: تقریبا ۲۰ سال پیش ماجرائی وجود داشت که به صورت صلح آمیز پایان یافت. تصمیم بیل گیتس برای ترک هیئت مدیره به هیچ وجه ارتباطی با این موضوع نداشت. در واقع، او ابراز علاقه کرده بود که بیشتر از سال‌های قبل برای کارهای بشردوستانه خود وقت بگذارد.

این افشاگری‌ها بیش از دو هفته پس از اعلام طلاق بیل گیتش و ملیندا گیتس انجام شد. آنها پس از ۲۷ سال به ازدواج خود پایان دادند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید