بیل گیتس از سامسونگ خواست تا گلکسی زد فولد 3 را ارتقا دهد!

بیل گیتس از سامسونگ خواست تا گلکسی زد فولد 3 را ارتقا دهد! - lee jae yong bill gates 1200x675 1بسیاری از مردم از قبل می‌دانند که بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت از گوشی تاشو سامسونگ استفاده می‌کند. این نیکوکار میلیاردر سال گذشته فاش کرد که از گلکسی زد فولد 3 به همراه رایانه شخصی قابل حمل استفاده می‌کند، و او اکنون به یک گوشی خود را به مدل جدیدتری از غول فناوری کره‌ای ارتقا داده است.

در جلسه جدید Reddit AMA، بیل گیتس فاش کرد که اکنون از گلکسی زد فولد 4 استفاده می‌کند که توسط رئیس سامسونگ، لی جائه یونگ در آخرین بازدید از کره به او هدیه داده بود. در اصل، همانطور که شخصی در Reddit اشاره کرد، بیل گیتس مستقیماً به دفتر سامسونگ رفت تا بگوید گوشی خود را ارتقا دهد.

همانطور که انتظار دارید، استفاده روزانه گیتس شامل برنامه‌های مختلف مایکروسافت و Outlook (به عنوان جایگزین Gmail) در گلکسی زد فولد 4 او می‌شود. در واقع دستگاه‌ گلکسی زد فولد زمانی که می‌خواهد به تبلت تبدیل می‌شود و نیاز بیل گیتس را به یک تبلت اختصاصی که تقریباً تمام هدف سری برتر تاشو سامسونگ است، برطرف می‌کند.بیل گیتس

در حالی که برخی ممکن است از این واقعیت که بیل گیتس از گوشی هوشمند سامسونگ استفاده می‌کند هیجان زده شوند، حتی اگر مایکروسافت یک تلفن اندرویدی (سرفیس دوئو) نیز تولید کند، در واقع چندان شگفت آور نیست. هنگامی که ساتیا نادلا در سال ۲۰۱۴ به عنوان مدیر عامل مایکروسافت رسید، تمرکز شرکت را از سخت افزار به خدمات نرم افزاری که در تمام سیستم عامل‌های محبوب از جمله اندروید کار می‌کنند، تغییر داد.

مایکروسافت همچنین شراکتی با سامسونگ دارد که گوشی‌های هوشمند این برند با برنامه‌های مختلف مایکروسافت از قبل بارگذاری می‌شوند. در سال‌های اخیر ما شاهد ارائه دسترسی رایگان به خدمات مایکروسافت در دستگاه‌های مختلف سامسونگ (از جمله تلفن‌ها و تلویزیون‌ها)، مانند اشتراک Xbox Game Pass بوده‌اند و می‌توان انتظار داشت که این دو شرکت به تقویت همکاری خود در آینده ادامه دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید