بهترین برنامه‌های App Store اپل در سال ۲۰۲۱ معرفی شدند

بهترین برنامه‌های App Store اپل در سال 2021 معرفی شدندبا نزدیک شدن به پایان سال، اپل برندگان جوایز سالانه بهترین برنامه‌های App Store برای آیفون، آی‌پد، مک، اپل واچ و اپل تی‌وی اعلام کرد.طبق App Store دسته‌بندی‌ها براساس برنامه‌ها و بازی‌ها هستند و بهترین برنامه‌ها، بر اساس نوع دستگاه از هم تفکیک می‌شوند.

نام بهترین برنامه‌های App Store در سال ۲۰۲۱

امسال اپل دسته جدیدی را اضافه کرد که تأثیرات زیادی بر زندگی مردم داشته است. موضوع این بخش Connection (ارتباط) است و Among Us ،Bumble و Canva سه برنده جایزه بودند.

بهترین برنامه‌های App Store اپل در سال ۲۰۲۱ معرفی شدند - gsmarena 001 ۳ 1جایزه بهترین برنامه آیفون سال متعلق به Toca Life World است. یک بازی رنگارنگ جهان‌سازی که ایده‌های بسیاری را برای طراحی شخصیت‌ها و محیط‌ها به بچه‌ها می‌دهد. Toca Boca توسعه دهنده Toca Life World است.

بهترین برنامه‌های App Store اپل در سال ۲۰۲۱ معرفی شدند - gsmarena 002 ۲اپلیکیشن ویرایش ویدئو LumaFusion جز بهترین برنامه‌های App Store مختص آی‌پد شناخته شد. این اپلیکیشن خود را به عنوان یکی از قابل اعتمادترین ابزارها برای تولید کنندگان محتوا در سراسر اکوسیستم موبایل اپل معرفی کرده است.

تری مورگان، یکی از بنیان‌گذاران این برنامه گفت که تعداد کاربران فعال روزانه در طول همه‌گیری کووید-۱۹ دو برابر شده است.

بهترین برنامه‌های App Store اپل در سال ۲۰۲۱ معرفی شدند - gsmarena 003 ۴

اپلیکیشن Craft یکی از بهترین برنامه‌های App Store برای Mac شناخته شد. این یک برنامه آفیس است که به صورت بومی برای macOS ساخته شده است (نسخه‌های iOS و iPadOS نیز وجود دارد) که به شما امکان می‌دهد اسناد و یادداشت‌ها را با تصاویر، ویدیوها و پیوست‌های PDF به روشی ساختار یافته و از نظر بصری، به صورت جذابی ایجاد و ویرایش کنید.

بهترین برنامه‌های App Store اپل در سال ۲۰۲۱ معرفی شدند - gsmarena 004 ۴

اپلیکیشن Carrot Weather جز بهترین برنامه‌های App Store سال اپل واچ شناخته شد. این برنامه خوانش دقیق هواشناسی را ارائه می‌دهد و بهترین بخش این است که می‌توانید انتخاب کنید که چگونه اطلاعات آب و هوا به شما ارائه شود.

بهترین برنامه‌های App Store اپل در سال ۲۰۲۱ معرفی شدند - gsmarena 005 ۲اپلیکیشن DAZN بهترین برنامه سال Apple TV شناخته شد. این برنامه پخش جریانات ورزشی گسترده با نمایه‌ اشتراک ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد بهترین مسابقات ورزشی را در سراسر جهان به صورت زنده یا باز پخش تماشا کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید