هدفون Beats Fit Pro با چیپ H1 معرفی شد

هدفون Beats Fit Pro با چیپ H1 معرفی شد

شرکت تابعه اپل به نام Beats by Dre به تازگی از هدفون Beats Fit Pro جدید خود رونمایی کرده که یک ایرباد کم وزن و با عمر باتری طولانی است.

این هدفون بی سیم به چیپ H1 اپل مجهز شده و تمامی امکانات AirPods از جمله قابلیت Find My integration، تست تناسب گوش، تعویض خودکار دستگاه و Hey Siri را دربرمی‌گیرد.

هدفون Beats Fit Pro نرم و باکیفیت‌تر از همیشه

هدفون Beats Fit Pro با چیپ H1 معرفی شدمدل جدید مانند AirPods Pro، Beats Fit Pro دارای حالت حذف نویز فعال و شفافیت است و همچنین از صدای فضایی اپل با ردیابی پویا سر در Apple Music پشتیبانی می‌کند. هدفون Beats Fit Pro دارای طراحی نوک تیز بوده که به گفته تولیدکننده باعث می‌شود “تناسب راحت و پایدار در هر شکل و اندازه گوش” وجود داشته باشد.

Beats ادعا کرده که طراحی مورد اشاره “به صورت دیجیتالی با اندازه گیری هزاران گوش برای دستیابی به ترکیب عملکردی از مواد نرم و انعطاف پذیر در اطراف یک بخش مرکزی سخت طراحی شده است.”

بنابراین کاربران Beats Fit Pro تجربه کاربری نرم و راحتی خواهند داشت. ناگفته نماند این هدفون دارای سری قابل تعویض بوده و یک سنسور تشخیص قرار داشتن درون گوش یا خارج گوش برای آن تعبیه شده که در صورت خارج شدن، صدا قطع می‌شود.

به گفته Beats، ایرباد جدید بدون ANC تا هفت ساعت و با ANC تا شش ساعت عمر باتری دارد. اگرچه در کنار کیس شارژ با USB-C عمر باتری به ۲۱ ساعت هم می‌رسد. هدفون Beats Fit Pro در رنگ‌های بنفش سنگی، خاکستری، سفید و مشکی موجود می‌شود. این دستگاه هفته آینده با قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید