انتشار بازی Battlefield 2042 تا ماه نوامبر به تعویق افتاد!

بازی Battlefield 2042

پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر تاخیر احتمالی در اینترنت، EA و DICE اعلام کردند که بازی Battlefield 2042 تا ماه نوامبر به تعویق افتاده است.

استودیو DICE GM ، اسکار گابریلسون و تیم توسعه Battlefield 2042 در پستی در توییتر اعلام کردند:

ایجاد نسل بعدی میدان نبرد در طول یک بیماری همه‌گیر جهانی ، چالش‌های پیش‌بینی نشده‌ای را برای تیم‌های توسعه ما ایجاد کرده است.

گابریلسون ادامه داد:

با توجه به مقیاس و گستردگی بازی، ما امیدوار بودیم که تیم‌های ما با هم به استودیوهای ما بازگردند تا به راه‌اندازی برسیم. با شرایط کنونی که اجازه نمی‌دهد این امر با خیال راحت اتفاق بیفتد و با تمام سختی کار تیم‌ها در خانه، ما احساس می‌کنیم مهم است که زمان بیشتری را برای ارائه دیدگاه بازی Battlefield 2042 برای بازیکنان خود اختصاص دهیم. 

زمان راه‌اندازی بازی Battlefield 2042

در نتیجه، مجموعه استودیوهای سازنده بازی Battlefield 2042 که شامل DICE ، Criterion ، Ripple Effect و Electronic Arts Gothenburg است ، اعلام کرد که این بازی در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی می‌شود. با تأخیر تنها چهار هفته از تاریخ انتشار برنامه‌ریزی شده ۲۲ اکتبر، امیدواریم این زمان کافی باشد تا آخرین بازی Battlefield 2042 در وضعیت قابل قبولی عرضه شود. در حال حاضر مشخص نیست که آیا Open Beta در آینده تحت تأثیر این تاخیر قرار می‌گیرد یا خیر؟!

زیرا گابریلسون می‌نویسد:

به روزرسانی‌های Open Beta اواخر این ماه منتشر می‌شود

بنابراین باید منتظر ماند و دید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید