انتشار آپدیت‌های بیشتر برای عنوان Battlefield 2042

انتشار آپدیت‌های بیشتر برای عنوان Battlefield 2042

در حالی که انتظار داشتیم عنوان Battlefield 2042 شرکت الکترونیک آرتز بتواند یک اثر موفق و پرطرفدار شود، اما به دلیل حاشیه‌های بسیار این عنوان در هنگام لانچ با مشکلات عدیده همراه شد و در نهایت پس از مدتی ناراضیتی بازیکنان را به دنبال داشت. در سطحی که بسیاری از بازیکنان تصمیم گرفتند مبلغ پرداختی خود در قبال تهیه این عنوان را باز پس گیرند.

در طول انتشار این بازی، تاکنون استودیو DICE آپدیت‌های مختلفی منتشر کرده تا بتواند نظر بازیکنان ناراضی را جلب کند. مشکلات در سطحی بالا بوده که به نظر رسیده تمامی ندارد و همچنان باید در انتظار انتشار بروزرسانی‌های بیشتر باشیم.

عنوان Battlefield 2042 و حل مشکلات آن

انتشار آپدیت‌های بیشتر برای عنوان Battlefield 2042

پستی از حساب توییتر Battlefield Bulletin که توسط طرفداران اداره می‌شود، ادعا می‌کند که DICE در حال حاضر چهار مشکلی را که بازیکنان Battlefield 2042 گزارش کرده‌اند، قصد دارد برطرف کند. این مسائل شامل بخش‌هایی از گیم پلی شده و بازیکنان نمی‌توانند تجربه بی نقصی داشته باشند.

متاسفانه پست اطلاعات بیشتری ارائه نداده و انتظار داریم استودیو DICE بزودی بتواند مشکلات را برطرف سازد. شرکت الکترونیک آرتز وعده داده بیشتر مشکلات بازی Battlefield 2042 به مرور زمان و طی روند کوتای حل خواهد شد و بازیکنان نگران نباشند.

در حالی که این عنوان با مشکلاتی رو به رو شد، اما DICE روی پروژه دیگری هم مشغول کار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید