خانواده آیفون 13 باز هم نماد درصد باتری را نشان نمی دهند!

خانواده آیفون 13با توجه به آنچه در رونمایی خانواده آیفون  13 مشاهده کردیم، این گوشی‌ها می‌توانند بهترین‌های معرفی شده در سال ۲۰۲۱ باشند. در حالی که هیچکدام از ما تا کنون با این گوشی‌ها کار نکرده‌ایم، اما به نظر می رسد بسیاری از شکایات کاربران از نسل قبل این گوشی‌ها در نسل جدید برطرف شده است. یکی از این ایرادات وجود یک ناچ بزرگ بود.

خبر خوب این است که بریدگی ناچ در خانواده آیفون 13 حدود ۲۰ درصد کوچکتر است و خبر بد این که کاربران نمی‌توانند به طور کامل از این بریدگی کوچک‌تر بهره ببرند. در حالی که بریدگی کوچکتر در آیفون 13 به معنای افزایش فضای صفحه نمایش در بالای گوشی است، بعید است نماد درصد باتری به آخرین آیفون بازگردد. با توجه به شبیه ساز آیفون 13 که در Xcode پیاده‌سازی شده است، آخرین سری گوشی‌های آیفون درصد باتری را نشان نمی‌دهد. این درحالیست که فضای کافی صفحه نمایش برای وجود این مزیت وجود دارد.

خانواده آیفون 13 باز هم نماد درصد باتری را نشان نمی دهند! - Battery Percentage Header

این واقعیت که Xcode 13 نماد درصد باتری ندارد، خریداران بالقوه را از خرید این دستگاه منصرف نمی‌کند. اما این مورد یکی از قابلیت‌های پیش‌فرض در همه گوشی‌های اندرویدی است. از طرف دیگر عدم حضور نشان‌گر درصد باتری در شبیه ساز به این معنی نیست که اپل از اضافه کردن این قابلیت در بروزرسانی‌های بعدی امتناع کند.

اپل در گذشته نشان‌گر درصد باتری را در نوار وضعیت قرار داده بود. بنابراین اگر این شرکت بخواهد در آینده این قابلیت را به دستگاه‌های خود بازگرداند، انتظار می‌رود امکان خاموش/روشن کردن آن وجود داشته باشد. دقیقا مانند آنچه در آیفون های قدیمی‌تر دیده بودیم.

خانواده آیفون 13

گوشی‌های آیفون 13 و آیفون 13 پرو از ۲۴ سپتامبر(۲ مهر) به سراسر جهان ارسال می‌شوند. پس تا آن روز می‌توانیم بفهمیم که خانواده آیفون 13 دوباره می‌توانند بر قله گوشی‌های هوشمند قرارگیرند یا خیر. شما هم می‌توانید نظرات خود را درباره این آیفون‌های جدید با ما درمیان بگذارید.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید