اطلاعاتی از ظرفیت باتری گوشی Galaxy Z Flip بعدی سامسونگ منتشر شد

به تازگی اطلاعاتی از باتری نسخه بعدی گوشی Galaxy Z Flip منتشر شده و انتظار می‌رود که این دستگاه در سه ماهه دوم سال جاری در دسترس کاربران قرار بگیرد.

سامسونگ اولین گوشی هوشمند خود را در ماه فوریه (بهمن) سال 2019 به بازار جهانی عرضه کرد، جالب است که بدانید بسیاری از منتقدان و کارشناسان گوشی‌های هوشمند، سری گلکسی فولد سامسونگ را بهترین گوشی‌های تاشو تولید شده می‌دانند. با این وجود سامسونگ به دنبال عرضه دو نسخه جدید از سری گلکسی فولد و زد فلیپ بوده و اخیرا اطلاعاتی در مورد جایگزین گوشی Galaxy Z Flip منتشر شده است.

گوشی Galaxy Z Flip

گوشی Galaxy Z Flip

با توجه به این اطلاعات منتشر شده، سامسونگ توانسته است که گواهینامه‌های SafetyKorea ،3C و DEKRA را برای این گوشی هوشمند به دست بیاورد. به علاوه گفته می‌شود که این دستگاه به یک باتری 2300 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد و از یک باتری اضافی دیگری با ظرفیت 903 میلی آمپر ساعت پشتیبانی خواهد کرد.

این اطلاعات منتشر شده علاوه بر باتری، زمان عرضه این گجت را نیز مشخص کردند. همانطور که در بالا اشاره کردیم این گوشی هوشمند در سه ماهه دوم سال جاری عرضه خواهد شد و در رنگ‌های سیاه، سبز و بنفش در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. ناگفته نماند که احتمالا نسخه بعدی گوشی Galaxy Z Flip، گلکسی زد فلیپ 3 نام داشته باشد.

متاسفانه اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه در دسترس نیست و برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر باید تا زمان معرفی این دستگاه یا انتشار اطلاعات رسمی توسط منابع معتبر، صبر کنیم.

منبع: mspoweruser

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید