ایسوس در حال کار بر روی تسترهای اندروید 12 بتا برای Zenfone 8 است

اندروید 12 بتا برای Zenfone 8Zenfone 8 پیشتر با اندروید 11 معرفی شده بود. اندروید 12 بتا برای Zenfone 8 ممکن است به زودی در دسترس قرار گیرد. با این حال، درست قبل از عرضه پایدار اندروید 12، ایسوس شروع به جذب آزمایش کننده برای به روزرسانی اندروید 12 بتا برای Zenfone 8 کرده است که همراه با پوسته سفارشی اندروید ZenUI 8 ایسوس ارائه می‌شود.

Hot take: Asus Zenfone 8 Flip and Zenfone 8 - GSMArena.com news

وقتی گوگل نسخه پایدار اندروید 12 را منتشر کرد، مدتی طول می‌کشد تا سایر سازندگان، از جمله ایسوس، آخرین نسخه اندروید 12 را برای گوشی‌های خود ارائه دهند. بنابراین، اگر شما از کاربران Zenfone 8 هستید و نمی‌توانید منتظر دریافت اندروید 12 باشید، تا ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) فرصت دارید تا با رفتن به منوی Settings (تنظیمات)> System> System> System update سیستم خود، در برنامه اندروید 12 بتا شرکت کرده و روی آن کلیک کنید. نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست بالا را پیدا کنید و سپس روی Enroll in the Beta Test Program کلیک کنید.

بررسی گوشی Asus Zenfone 8 | کالاسودا

در صورت پذیرش درخواست شما، از طریق ایمیل توسط Asus به شما اطلاع داده می‌شود. اما توجه داشته باشید که این سیستم عامل بتا است، بنابراین احتمالا دارای اشکالاتی خواهد بود، بهتر است از آن برای نصب در دستگاه اصلی خود اجتناب کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه بتا می‌توانید به لینک منبع زیر مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید