ایسوس راگ فون 6D Ultimate با بهترین خنک‌کننده در بین دیگر گوشی‌های ROG

راگ فون 6D Ultimate ایسوس با بهترین خنک‌کننده در بین دیگر گوشی‌های ROGایسوس گوشی راگ فون 6D Ultimate را در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) رسماً رونمایی خواهد کرد و طبق شایعات گذشته، راگ فون 6D نیز به آن خواهد پیوست.

راگ فون 6D Ultimate با خنک‌کننده‌ای بی‌سابقه

این برند قبلاً تأیید کرده است که راگ فون 6D Ultimate از تراشه دایمنستی ۹۰۰۰ پلاس مدیاتک بهره می‌برد و امروز با فاش کردن این موضوع که راگ فون 6D Ultimate همچنین دارای سیستم خنک‌کننده بی‌سابقه‌ای خواهد بود که جریان هوا را برخلاف هر گوشی راگ فون دیگری افزایش می‌دهد.

راگ فون 6D همچنین احتمالاً از یکی چیپست‌های مدیاتک (دایمنستی ۹۰۰۰ یا نسخه پلاس) استفاده خواهد کرد، اما همه اینها را بر این فرض استوار می کنیم. که “D” در نام مخفف “Dimensity” است.

کالبدشکافی ایسوس ROG Phone 6 خبر از بهینه سازی سیستم خنک کننده می دهدبر اساس ظاهری که در رندرهای هر دو مدل دیدیم، احتمالاً می‌توان با خیال راحت فرض کرد که ROG Phone 6D به عنوان نسخه‌ای از گوشی ROG Phone 6 با تراشه Dimensity در نظر گرفته می‌شود و ROG Phone 6D Ultimate همان نسخه ROG Phone 6 Pro مجهز به دایمنسیتی. 

 همه به طور رسمی تا دو هفته دیگر فاش خواهند شد اما در این مدت، ایسوس ممکن است چند تیزر جدید منتشر کند و ما آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید