ایسوس راگ فون 6D با دایمنستی ۹۰۰۰ پلاس در AnTuTu ظاهر شد

ایسوس راگ فون 6D با دایمنستی ۹۰۰۰ در AnTuTu ظاهر شدایسوس سری راگ فون 6 را در ماه ژوئیه عرضه کرد و مدل Pro به سرعت تا پایان ماه جاری توانست جایگاهی از AnTuTu را از آن خود کند. اکنون نسخه دیگری به صورت آنلاین با نتایج بنچمارک کمی بهتر ظاهر شده است و گزارش‌ها حاکی از آن است که دستگاه جدید راگ فون 6D نام خواهد داشت که از دایمنستی ۹۰۰۰ پلاس پشتیبانی می‌کند.

امتیاز ۱.۱۴۶.۵۹۴ برای گوشی راگ فون 6D با شماره مدل ASUS_AI2203_D ممکن است غیررسمی و از نظر AnTuTu یک امتیاز استثنایی باشد اما همچنان ۲ تا ۳ درصد بیشتر از راگ فون 6 پرو است که از اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ قدرت می‌گیرد.

ایسوس راگ فون 6D با دایمنستی ۹۰۰۰ پلاس در AnTuTu ظاهر شد - gsmarena 055مهم‌تر از همه، CPU امتیازی بیش از ۲۹۰۰۰۰ را به دست آورد که حدود ۱۵ درصد بهتر از هر چیپست کوالکامی است که تاکنون ثبت شده است. امتیاز کل، مجموعه‌ای از چهار جزء کلیدی CPU ،GPU، حافظه، رابط کاربری و عملکرد است. 

ایسوس هنوز هم در مورد مشخصات هر گوشی جدید از خانواده ROG صحبتی نمی‌کند اما ما انتظار داریم 6D به زودی وارد بازار شود، زیرا دستگاه قبلاً گواهی 3C با شارژ سریع ۶۵ واتی را دریافت کرده بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید