ایسوس زنفون ۹ در مسیر دریافت اندروید ۱۳ پایدار

زنفون ۹عرضه اندروید ۱۳ برای به ایسوس زنفون ۹ را آغاز شده و ایسوس وعده داده است که این به‌روزرسانی در ماه دسامبر تکمیل می‌شود. اکنون نیز به‌روزرسانی OTA به برخی از واحدها رسیده است. 

کمی قبل‌تر نسخه بتا برای مدتی محدود در دسترس بود و اکنون نسخه پایدار اندروید ۱۳ برای این دستگاه عرضه شده است. همانطور که در اسکرین‌شات قابل مشاهده است، به‌روز‌رسانی ۸۳۸.۵۵ مگابایت حجم دارد.

زنفون ۹؛ اولین دستگاه ساخت ایسوس که اندروید ۱۳ را دریافت می‌کند

در حال حاضر، زنفون ۹ دارای پوسته ZenUI مبتنی بر اندروید است، اما یک پوسته استوک با تعدادی افزودنی مفید است. تمام قابلیت‌های مفیدی که در اندروید ۱۲ در دسترس بود، در اندروید ۱۳ هم وجود دارد. ایسوس تعداد زیادی از برنامه‌های موجود را اصلاح کرده و همچنین پنل تنظیمات سریع، اعلان‌ها و پنل صدا را مطابق با طراحی اندروید ۱۳ تنظیم کرده است. 

اکنون به ویژگی مجوز اطلاع رسانی نیز دسترسی دارید و می‌توانید مجوز هر برنامه را در تنظیمات برنامه‌ها و اعلان‌ها تنظیم کنید. کلیپ بورد سیستم اکنون دارای گزینه “حذف خودکار” و ویژگی های ویرایشگر است.

لرزش و قدرت لمس و تنظیمات اندازه فونت نیز با طراحی اندروید ۱۳ سازگار شده و عرض/طول نوار سفید پیمایش تغییر کرده است. زنفون ۹ اولین گوشی هوشمند ساخت ایسوس است که به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را دریافت می‌کند. 

شما می‌توانید با رفتن به تنظیمات گوشی، سپس «سیستم» و سپس ضربه زدن روی گزینه «به‌روزرسانی سیستم»، بررسی کنید که آیا این به‌روزرسانی برای دستگاه شما موجود است یا خیر. اگر اینطور نیست، نگران نباشید، این یک عرضه مرحله‌ای است و به‌روزرسانی در آینده نزدیک در دسترس قرار می‌گیرد. 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید