دو گوشی زنفون 8 و زنفون 8 فلیپ ایسوس در مسیر اندروید 12

به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۲ دو گوشی زنفون 8 و زنفون 8 فلیپ ایسوس منتشر شد ایسوس چند ماهی است که در حال آزمایش اندروید ۱۲ بر روی زنفون 8 و زنفون 8 فلیپ است و همانطور که قول داده بود، شرکت فناوری تایوانی به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۲ را قبل از پایان سال برای هر دو گوشی هوشمند منتشر کرد.

سیستم عامل Zenfone 8 با شماره نسخه 31.1004.0404.73 و Zenfone 8 Flip با 31.1004.0404.61 عرضه خواهد شد. اما توجه داشته باشید که این به‌روزرسانی در حال حاضر فقط برای مدل اسپرت Zenfone 8 با نام‌گذاری ZS590KS و Zenfone 8 Flip با کد مدل ZS672KS منتشر شده است.

علاوه بر این، دستگاه شما باید دارای آخرین سیستم عامل اندروید ۱۱ باشد که ایسوس برای ارتقا به اندروید ۱۲ عرضه کرده است. برای زنفون 8 وانیلی، WW-30.12.112.72 و برای مدل زنفون 8 فلیپ، WW-30.13.35.8 است.

دو گوشی زنفون 8 و زنفون 8 فلیپ ایسوس در مسیر اندروید 12 - gsmarena 015 1اگر صاحب Zenfone 8/8 Flip هستید که آخرین نسخه اندروید ۱۱ را اجرا می‌کند، باید یک یا دو هفته دیگر به‌روزرسانی را روی دستگاه خود دریافت کنید؛ همچنین می‌توانید زودتر از تاریخ موعود، بسته را به صورت دستی روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

 

یکسانی تغییرات به‌روزرسانی اندروید ۱۲ برای هر دو مدل زنفون 8

  • مدیر تلفن همراه اصلاح شده، مخاطبین، تلفن، مدیر فایل، ماشین حساب، ساعت، گالری، آب و هوا، ضبط صدا، تنظیمات، انتقال داده، پشتیبان‌گیری محلی، راه‌اندازی Wizard، به‌روز‌رسانی برنامه‌های سیستم
  • پنل تنظیمات سریع، سینی اعلان و پنل صدا را با طراحی Android 12 تنظیم کرد.
  • اضافه شدن داشبورد حریم خصوصی، نشانگرهای دوربین و میکروفون، دسترسی به کلیپ بورد، دسترسی به موقعیت مکانی تقریبی و ویژگی‌های دسترسی به میکروفون
  • جایگزینی ASUS Safeguard با Android 12 Emergency SOS
  • طراحی صفحه ویجت جدید در Launcher معرفی شد. موقعیت گزینه اسکرین شات را تنظیم کرد و نمادهای برنامه hotseat را در صفحه نمای کلی حذف کرد.
  • گزینه Quick Settings layout را در تنظیمات Display حذف کرد.
  • تلفن ASUS پشتیبانی تماس SIP را حذف کرد، زیرا اندروید ۱۲ به طور بومی از تماس SIP پشتیبانی نمی‌کند.
  • برخی از برنامه‌های شخص ثالث هنوز با اندروید ۱۲ سازگار نیستند.

دو گوشی زنفون 8 و زنفون 8 فلیپ ایسوس در مسیر اندروید 12 - gsmarena 008تلفن‌های هوشمند بعدی ایسوس که به‌روزرسانی‌های پایدار اندروید ۱۲ را دریافت می‌کنند، ROG Phone 5 ،ROG Phone 5s ،ROG Phone 3 و Zenfone 7 هستند. دو گوشی آخر در سه ماهه اول سال ۲٠۲۲ (۱۱ دی-۱۱ فرودین) به‌روزرسانی پایدار را دریافت خواهند کرد، در حالی که دو گوشی اول قرار است آن را دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید