هدست AR اپل تنها ۳۰۰ گرم وزن دارد و قابلیت ردیابی دستی نیز برای آن تعبیه شده است

هدست AR اپل

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، پیش بینی‌های خود را در رابطه با شایعه هدست AR اپل به اشتراک گذاشته است. او می‌گوید که وزن آن بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ گرم است که برای شروع بسیار سبک است و از سیلیکون M1 نیرو می‌گیرد.

هدست AR اپل تنها ۳۰۰ گرم وزن دارد و از حسگرهای Face ID مانند برای ردیابی استفاده می‌کند. اما از آنجایی که عینک AR برای پیمایش از طریق رابط کاربری به حرکات دست کاربر تکیه می‌کند، دستگاه سخت‌افزار ردیابی پیشرفته‌ای را نیز در اختیار خواهد داشت. این تحلیلگر فکر می‌کند که این شرکت از ترکیب ToF و حسگرهای نوری ساختاریافته استفاده خواهد کرد. مورد دوم جزء اصلی فیس آیدی آیفون‌های امروزی است، اما از آنجایی که این تکنولوژی در هدست AR اپل با فاصله زیاد کار می‌کند، حسگرها باید تا ۲۰۰ درصد دسترسی خود را افزایش دهند.

Apple's AR headset looks set to solve my biggest issue with AR/VR headsets | T3

این نرم‌افزار همچنین می‌تواند «تغییر جزئیات پویا» را حس کند که دقت را بیشتر می‌کند. Face ID اینگونه کار می‌کند، می‌تواند حالات چهره را تشخیص دهد که در روند باز کردن قفل اختلال ایجاد نمی‌کند. از سوی دیگر، سنسورهای ToF به ردیابی کم تاخیر و بهبود میدان دید هدست کمک می‌کنند.

همچنین شایان ذکر است که طبق منابع داخلی، اپل در حال حاضر روی نسخه دوم دستگاه کار می‌کند که احتمالا حتی سبک‌تر از نسخه اول خواهد بود. این نشان می‌دهد که اپل به عرضه نسخه اصلی نزدیک است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید