تاریخ برگزاری کنفرانس WWDC اپل در سال 2022 مشخص شد!

تاریخ برگزاری کنفرانس WWDC اپل مشخص شد! اپل به تازگی ارسال دعوت‌نامه برای کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان آینده خود که به طور گسترده با نام WWDC شناخته می‌شود را آغاز کرده است. این رویداد یک گرده‌همایی سالانه است که عموماً در ماه ژوئن (اواسط ماه خرداد) برگزار می‌شود و در حالی که بر توسعه‌دهندگان تمرکز دارد، برای مصرف‌کنندگان نیز جالب است زیرا در کنفرانس WWDC اپل، نسخه‌های جدید iOS رونمایی می‌شوند.تاریخ برگزاری کنفرانس WWDC اپل در سال 2022 مشخص شد! - gsmarena 001 3

تاریخ برگزاری کنفرانس WWDC اپل

کنفرانس WWDC اپل امسال از ۶ ژوئن تا ۱۰ ژوئن (۱۶ تا ۲۰ خرداد) برگزار خواهد شد. کنفرانس WWDC اپل بار دیگر در قالب آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت برای همه توسعه‌دهندگان رایگان خواهد بود. همچنین باید منتظر شنیدن جزئیات در مورد نسخه‌های جدید iOS ،iPadOS macOS ،watchOS و tvOS باشیم.

واکسیناسیون کارمندان اپلاپل به خود می‌بالد که جمعیت توسعه‌دهندگانش اکنون ۳۰ میلیون نفر است. علاوه بر کنفرانس آنلاین، اپل در ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) میزبان توسعه‌دهندگان و دانش‌ آموزان در اپل پارک در یک روز ویژه خواهد بود که در آن، آن‌ها می‌توانند به همراه جامعه آنلاین، سخنرانی اصلی و ویدیوهای وضعیت اتحادیه را تماشا کنند و همچنین یک چالش Swift برای شرکت در آن وجود دارد که اگر دانشجو هستید، از شما دعوت شده است که پروژه از برنامه Swift Playgrounds در مورد موضوع مورد نظر خود ایجاد کرده و آن را تا ۲۵ آوریل ارسال کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید