رویداد WWDC اپل در تاریخ ۱۷ خرداد و به صورت تمام آنلاین برگزار خواهد شد

درست به مانند سال گذشته، رویداد WWDC اپل که در آن تمامی سازندگان آزاد به معرفی محصولات خود هستند در تاریخ ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) برگزار می‌شود که برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، به صورت تمام آنلاین خواهد بود. با گیگ‌تک همراه باشید.

لازم به ذکر است که تمامی شرکت‌ها و سازندگان می‌توانند در این برنامه شرکت کنند، اما شاید مهم‌ترین و در عین حال جالب‌ترین بخش آن، درباره معرفی قابلیت‌های سیستم عامل‌های گجت‌های اپل، مانند iOS، MacOS، iPadOS، WatchOS و در نهایت tvOS برای تلویزیون‌های هوشمند با مارک سیب باشد.

رویداد WWDC اپل

در کنار آن نیز سایر سازندگان در تعامل با شرکت اپل، محصولات جدید خود را معرفی خواهند کرد که شامل پیشرفت‌های حاصل شده طی این سال و همچنین قابلیت‌های پیشرفته در گوشی‌ها و گجت‌های آینده اپل خواهد بود. همچنین مخترع‌های جوان می‌توانند در قالب معرفی‌های سه دقیقه‌ای دستگاه خود را در برنامه Swift Student Challenge معرفی کنند. با این وجود لازم است تا آن‌ها پیش از معرفی گجت‌های خود، ابتدا آن‌ها را تا قبل از تاریخ ۲۷ فروردین ثبت کنند.

به هر حال رویداد WWDC هر ساله برای ساکنین شهر San Jose باعث درآمدزایی می‌شود که خرج دانش‌پژوهان خواهد شد. اما با وجود آنلاین شدن آن، ظاهرا خبری از سود امسل نیست و اپل خود ۱ میلیون دلار برای زمینه‌سازی پیشرفت این افراد خرج خواهد کرد.

منبع: GSM Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید