فروشگاه آنلاین جدید اپل در ویتنام افتتاح می‌شود

براساس اخبار منتشر شده، فروشگاه آنلاین جدید کمپانی اپل قرار است به زودی در کشور ویتنام افتتاح شود. طبق گفته‌های منابع رسمی، شعبه جدید این فروشگاه در تاریخ 18 می سال جاری، در ساعت 9 صبح به وقت محلی ویتنام، در این کشور شروع به کار خواهد کرد و پس از آن، کاربران ویتنامی این کمپانی می‌توانند به تمام محصولات و خدمات مختلف آن دسترسی داشته باشند.

این اقدام اولین شعبه رسمی و مستقیم کمپانی اپل در این کشور آسیایی خواهد بود.

کشور ویتنام به زودی به فروشگاه آنلاین اپل دسترسی پیدا خواهد کرد

کمپانی اپل امروزه در بسیاری کشورهای مختلف سراسر جهان، محصولات خود را از طریق نمایندگی‌های فروش و حامل‌های مجاز به دسترس کاربران خود می‌رساند، کشور ویتنام تا به امروز جزو یکی از همین کشورها بود. درواقع تا به امروز هیچ نمایندگی رسمی و مستقیمی از طرف کمپانی اپل در این کشور وجود نداشت و قرار است برای اولین بار، این غول فناوری در این کشور حضور مستقیم داشته باشد.

اقای Deirdre O’Brien، معاون ارشد خرده‌فروشی کمپانی اپل در این باره گفت: «ما مفتخریم که فرصت گسترش و تاسیس شعبه فروشگاهی در کشور ویتنام را داریم و بسیار هیجان‌زده هستیم که می‌توانیم با راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود، به طور مستقیم از مشتریان خود در این کشور مراقبت و پشتیبانی به عمل آوریم. با تاسیس فروشگاه آنلاین ما در این کشور، کاربران ما در ویتنام اکنون می‌توانند به طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات شگفت‌انگیز ما دسترسی داشته باشند. آن‌ها همچنین می‌توانند با متخصصان با تجربه ما به شکل مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند و به طور کلی، بهترین ویژگی‌های کمپانی ما را در کامل‌ترین شکل ممکن تجربه کنند.»

اپل

با افتتاح فروشگاه آنلاین اپل در ویتنام، کاربران این کشور می‌توانند علاوه‌بر دسترسی به تمامی محصولات و فناوری‌های تولید شده کمپانی اپل، می‌توانند در صورت وجود مشکل یا موضوعات دیگر با متخصصان و کارشناسان این کمپانی به طور مستقیم ارتباط داشته باشند و از کامل‌ترین توصیه‌ها و تجارب آن‌ها استفاده کنند. کمپانی اپل هم اکنون فروشگاه اینترنتی خود را از طریق یک وب سایت ویتنامی در این کشور راه‌اندازی کرده است و کاربران این کشور، از تاریخ 18 می امسال می‌توانند از خدمات و محصولات این وب سایت به طور کامل استفاده نمایند.

اپل به زودی، در کشورهای درحال توسعه آسیاسی حضور بیشتری خواهد داشت

علاوه‌بر کشور هند، کمپانی اپل کارخانه تولید محصولات خود را از چین به ویتنام منتقل کرده است. این اقدام اپل در جهت ایجاد تنوع در زنجیره تامین محصولات این کمپانی اعلام شده است. درحال حاضر تامین کنندگان و کارخانه‌جات اپل در این کشور درحال کار بر روی تولید ایرپاد، شارژر، آی پد، گوشی‌های هوشمند آیفون و سایر محصولات این کمپانی می‌باشند. همچنین براساس اخبار منتشر شده توسط منبع رسمی این شرکت، اپل به دنبال ساخت ساعت‌های هوشمند اپل واچ در این کشور آسیاسی درحال توسعه می‌باشد.

همانند کشور هند، کمپانی اپل پتانسیل رشد زیادی را برای محصولات خود در ویتنام می‌بیند. افتتاح فروشگاه آنلاین این کمپانی در این کشور، می‌تواند به افزایش تقاضای مصرف کنندگان ویتنامی برای محصولات آن منجر شود، اتفاقی که در کشور هند رخ داد و تاثیرات مثبت زیادی بر روی بازار محصولات این شرکت بر جای گذاشت.

منبع: cultofmac

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید