بروزرسان iOS 15.6 و iPadOS 15.6 با رفع چند باگ و ویژگی‌ جدید ورزشی منتشر شد

بروزرسان iOS 15.6 و iPadOS 15.6 اپل منتشر شد

امروز اپل به‌روزرسانی جدیدی را برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های واجد شرایط خود در قالب بروزرسان iOS 15.6 و iPadOS 15.6 منتشر کرد. با توجه به اینکه iOS 16 و iPadOS 16 قرار است در ماه سپتامبر منتشر شوند، ممکن است یکی از آخرین به‌روزرسانی‌هایی سری ۱۵ باشد.

بروزرسان iOS 15.6 و iPadOS 15.6 از راه رسید

بروزرسان iOS 15.6 و iPadOS 15.6 اپل منتشر شد

در حالی که تمامی کاربران آپدیت را دریافت نکردند اما باید درباره بروزرسان iOS 15.6 بیان داشت که هر دو بروزرسان مشکلات و باگ‌های عمده‌ای را برطرف خواهند کرد.

رفع اشکال‌های زیادی وجود داشت از جمله اعلانی که اعلام می‌کرد فضای ذخیره‌سازی پر است (حتی با فضای ذخیره‌سازی خالی)، کاهش سرعت دستگاه‌ها یا توقف پاسخ‌دهی در هنگام پیمایش متن، بازگشت به تب قبلی در مرورگر سافاری.

بروزرسان iOS 15.6 و iPadOS 15.6 اپل منتشر شدجدای از این موارد، یک ویژگی جدید نیز در برنامه TV وجود دارد: گزینه‌ای برای راه‌اندازی مجدد یک بازی ورزشی زنده در حال انجام وجود دارد که آن را متوقف، عقب و یا سریع و رو به‌ جلو باز می‌گرداند.

هر دو بروزرسان iOS 15.6 در آیفون و iPadOS 15.6 در iPad به راحتی برای دریافت در دسترس هستند. برای کسب جزئیات بیشتر به بخش تنظیمات و بروزرسانی دستگاه خود مراجعه کنید. انتظار داریم در سپتامبر سال جاری نسخه جدید iOS و iPadOS منتشر شود تا کاربران آیفون و آیپد تجربه کاربری بهبودیافته‌ای را دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید