اپل اولین نسخه بتای iOS 16.4 و iPadOS 16.4 را معرفی کرد

اپل عرضه اولین نسخه بتای iOS 16.4 و iPadOS 16.4 خود را برای توسعه دهندگان آغاز کرده است.

نسخه‌های جدید چندین تغییر بزرگ از جمله اعلان‌ برای برنامه‌های وب، برنامه به‌روزرسانی شده پادکست اپل، معماری جدید Apple HomeKit و موارد دیگر را به همراه دارند.

برنامه‌های وب اکنون از اعلان‌ها پشتیبانی می‌کنند که به محض اینکه صفحه ای را از طریق Web Push API به صفحه اصلی خود اضافه کنید، قابل تنظیم هستند. تاکنون فقط می‌توانستید برنامه‌های وب را از طریق مرورگر سافاری بومی اضافه کنید، اما با شروع iOS 16.4 و iPadOS 16.4، می‌توانید برنامه‌های وب را از مرورگرهای شخص ثالث کامل با پشتیبانی اعلان اضافه کنید.

iOS 16.4

برنامه پادکست اپل یک تب کانال‌های جدید در کتابخانه برای همه اشتراک‌های شما دریافت می‌کند. برنامه CarPlay بخش مرور جدیدی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند پادکست ها را در حالت رانندگی از سر بگیرید. Apple Podcasts همچنین یک صف Up Next پیدا می‌کند که قسمت های ناتمام را نمایش می‌دهد.

HomeKit در iOS 16.4 و iPadOS 16.4 دارای یک معماری سیستم جدید است که لوازم جانبی HomeKit را کاربردی‌تر می‌کند و ارتباط آنها را با دستگاه‌های اپل بهبود می بخشد. اپلیکیشن Home اکنون از به‌روزرسانی‌های خودکار و دستی نرم‌افزار لوازم جانبی Matter پشتیبانی می‌کند.

اپل همچنین در مجموع 31 ایموجی جدید را در iOS 16.4/iPadOS 16.4 اضافه می‌کند. یکی دیگر از موارد اضافه شده، گزینه روشن کردن بتای توسعه دهنده مستقیماً از منوی به روز رسانی نرم افزار بدون نصب نمایه توسعه دهنده از مرکز توسعه است.

اپل اولین نسخه بتای iOS 16.4 و iPadOS 16.4 را معرفی کرد - gigtech 2

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید