آپدیت iOS 16.3 به همراه watchOS 9.3 از راه رسیدند

همانطور که از هفته گذشته می‌دانستیم، امروز اپل iOS 16.3 را برای تمام دستگاه‌های پشتیبانی شده منتشر کرد.

اگر آیفون سازگار دارید و هنوز به‌روزرسانی را به شما اطلاع نداده است، می‌توانید با رفتن به Settings > General > Software Update، آن را دریافت کنید.

جذابیت به روزرسانی‌های اپل همین است که همه دستگاه‌ها با هم آپدیت را دریافت می‌کنند.

در iOS 16.3 چه چیزهایی می‌بینیم؟

نسخه جدید با پشتیبانی از کلیدهای امنیتی برای Apple ID ارائه می شود که امکان احراز هویت فیزیکی دو مرحله ای برای ورود به Apple ID فراهم می کند. همچنین یک والپیپر یونیتی جدید و پشتیبانی از نسل دوم هوم پاد که به تازگی رونمایی شده را در این به روزرسانی دریافت می‌کنید.

ویژگی Emergency SOS برای جلوگیری از تماس‌های تصادفی بهینه‌سازی شده است؛ با نگه داشتن کلید کناری با کلید افزایش یا کاهش صدا با هم فعال می‌شوند، اما تا زمانی که کلیدها آزاد نشوند، تماس برقرار نمی‌شود.

البته مجموعه‌ای از رفع باگ‌ها نیز وجود دارد، از جمله مشکلی در Freeform که در آن برخی از ضربه‌های ایجاد شده با انگشت یا Apple Pencil در تابلوهای اشتراک‌گذاری شده ظاهر نمی‌شوند. مشکل دیگر که حل شده مشکلی بود که باعث شد والپیپر روی صفحه قفل، سیاه به نظر برسد. مشکل خطوطی که به طور موقت هنگام فعال شدن آیفون 14 پرو مکس ظاهر می شدند و در نهایت مشکلی که مانع از نمایش وضعیت دقیق ویجت صفحه قفل برنامه Home می شد.

iOS 16.3

مسئله‌ای که باعث می‌شد سیری به‌درستی به درخواست‌های موسیقی پاسخ ندهد، همچنین مشکلاتی در درخواست‌های Siri در CarPlay که ممکن بود به درستی متوجه نشود، حل شده است.

برای کسانی که هنوز از iOS 15 استفاده می‌کنند، اپل iOS 15.7.3 را نیز منتشر کرده است، و برای کسانی که دستگاه بسیار قدیمی‌تری روی iOS 12 گیر کرده‌اند، iOS 12.5.7 وجود دارد، هر دو به‌روزرسانی امنیتی هستند که باید زودتر آن‌ها را نصب کنید.

در نهایت، watchOS 9.3 اکنون عرضه شده است و با یک صفحه ساعت جدید، و بهبودهایی که نمی‌دانیم چه چیزهایی هستند ارائه شده؛ این آپدیت نیز از طریق برنامه Apple Watch در آیفون در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید