درآمد توسعه دهندگان اپل در سال ۲۰۲۱ به ۶۰ میلیارد دلار رسید!

 درآمد توسعه دهندگان اپل

درآمد توسعه دهندگان اپل در سال ۲۰۲۱ به ۶۰ میلیارد دلار رسید. اپل اعلام کرد که از زمان راه اندازی اپ استور در سال ۲۰۰۸، اکنون بیش از ۲۶۰ میلیارد دلار به توسعه دهندگان پرداخت کرده است. این رقم در پایان سال ۲۰۲۰ به ۲۰۰ میلیارد دلار رسید که درآمد توسعه دهندگان اپل را در سال ۲۰۲۱ به ۶۰ میلیارد دلار می‌رساند.

درآمد توسعه دهندگان اپل در سال ۲۰۲۱

اپل همچنین گفت که کاربران «بیش از همیشه» بین کریسمس و سال نو خرج کرده‌اند. این اظهار نظر اپل کاملا با سال قبل که اپل اعداد واقعی را فاش می‌کرد، از جمله افشای رکورد ۳۸۶ میلیون دلاری در روز سال نوی ۲۰۲۰، در تضاد کامل است.

Apple implies it generated record revenue from App Store during 2021

اپل در سال ۲۰۲۱  درآمد توسعه دهندگان را توسعه داده است. این ارقام در حالی منتشر شده که اپل در سرتاسر جهان به خاطر سیاست‌های اپ استور خود و به‌ویژه کاهشی که از هر پرداخت می‌گیرد، با شکایت‌های قضایی مواجه است. در سال ۲۰۲۰، اپل هزینه اپ استور خود را برای توسعه دهندگانی که کمتر از ۱ میلیون دلار در سال درآمد داشتند، به ۱۵ درصد کاهش داد.

در نهایت، اپل ارقامی را در مورد سایر خدمات خود به اشتراک گذاشت. Apple Music اکنون بیش از ۹۰ میلیون آهنگ بدون دارد، +Fitness اکنون شامل بیش از ۲۰۰۰ جلسه ورزشی است، Apple Pay در بیش از ۶۰ کشور کار می کند و Arcade اکنون بیش از ۲۰۰ بازی دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید