احتمال همکاری اپل و ال جی در تولید نمایشگر microLED برای اپل واچ

چند روز پیش، گزارش‌هایی منتشر شد که سامسونگ به سرعت در حال توسعه پنل microLED برای ساعت‌های هوشمند است و برخی معتقدند اپل از همین پنل‌های سامسونگ برای اپل واچ‌ های آینده‌اش استفاده خواهد کرد. با این حال، آخرین گزارش LG Display را نیز در این برنامه قرار داده است.

منبعی از دل صنعت می‌گوید که LG Display پیش از این خط تولید خود را راه‌اندازی کرده است و در حال توسعه پروژه‌هایی برای نمایشگرهای microLED در مقادیر کم است.

تولید این نمایشگرهای microLED احتمالاً در نیمه دوم سال 2024 آغاز می شود، بنابراین اولین اپل واچ با نمایشگر میکرو ال ای دی قرار است در سال 2025 وارد بازار شود.

این گزارش جدید کاملا در تضاد با گزارش اخیر در مورد تولید microLED سامسونگ است، زیرا تحلیلگران معتقدند که رقیب ال‌جی با نمایشگرهای خود در اوایل سال آینده آماده خواهد شد. این امکان وجود دارد که سامسونگ قبل از ارائه میکروLED های خود به اپل از این فناوری برای سری گلکسی واچ خود استفاده کند. همچنین، اپل دوست دارد زنجیره‌های تامین خود را متنوع کند، بنابراین به احتمال زیاد بخواهد با هر دو شرکت معامله کند و یک ساعت هوشمند microLED در سال 2025 معرفی کند.

اپل واچ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید