تلفن iPhone 14 در برخی بازارها با نوع سیم کارت الکترونیکی عرضه می‌شود

تلفن iPhone 14 در برخی بازارها با نوع سیم کارت الکترونیکی عرضه می‌شود

 طبق گزارشی که اپل در وال استریت ژورنال منتشر کرده است، سری تلفن iPhone 14 آینده اپل ممکن است در برخی از بازارها در نسخه‌های تنها eSIM به فروش برسد. با پوشش اپراتورهای بیشتر از استاندارد eSIM یا همان سیم‌کارت الکترونیکی، احتمالا بزودی گوشی‌های بیشتری را بدون اسلات سیم‌کارت دریافت خواهیم کرد.

سری تلفن iPhone 14 در چند مدل عرضه می‌شوند

تلفن iPhone 14 در برخی بازارها با نوع سیم کارت الکترونیکی عرضه می‌شود

انتظار نداریم اپل در همه دستگاه‌های این سری از سیم‌کارت فیزیکی به سیم‌کارت الکترونیکی تغییر رویه دهد، بلکه آزمایش خواهد کرد آیا مصرف‌کنندگان می‌خواهند گوشی‌های تنها eSIM داشته باشند یا خیر. براساس اخبار انتشاریافته، اپل قبلاً به چندین اپراتور بزرگ ایالات متحده اطلاع داده است تا برای مدل‌های آیفون فقط eSIM خود که قرار است پاییز امسال وارد بازار شوند، آمادگی پیدا کنند.

مزیت اصلی حذف شیار سیم‌کارت در یک گوشی این است که فضای فیزیکی را در داخل آزاد کرده و در نهایت جا برای افزودن قطعه دیگر باز شده یا اینکه ضخامت کاهش پیدا می‌کند. امنیت جنبه دیگری است که برای کاربران مفید خواهد بود زیرا یک اپراتور می‌تواند به‌روزرسانی‌های امنیتی را به طور همزمان برای میلیون‌ها کاربر ارسال کند.

تلفن iPhone 14 در برخی بازارها با نوع سیم کارت الکترونیکی عرضه می‌شودحال باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا این گزارش صحت دارد و سری تلفن iPhone 14 اپل نسخه سیم‌کارت الکترونیکی نیز دریافت خواهند کرد یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید