سرویس +Fitness اپل برای همه مدل‌های آیفون در دسترس قرار گرفت

سرویس Fitness+ اپل با قابلیت‌های بیشتر به آیفون می‌آید

سرویس +Fitness اپل یک سرویس اشتراکی بوده که مدتی قبل معرفی و به کار گرفته شد. این سرویس تنها روی اپل واچ در دسترس بود اما اکنون طبق اعلام شرکت کوپرتینویی برای دارندگان آیفون نیز دردسترس قرار خواهد گرفت. تاریخ ارائه سرویس پاییز امسال بوده و کاربران آیفون در بیش از ۲۱ اکشور می‌توانند به آن دست پیدا کنند.

گذشته از آن اپل فصل چهارم Time to Walk را در ۱۲ سپتامبر یا ۲۱ شهریور آغاز می‌کند. پیاده‌روی شما با رجینا هال، برنده گرمی لاتین نیکی جم و مجری برنده جایزه امی لزلی جردن همراه خواهد بود. از سوی دیگر، Time to Run فصل دوم خود را با مکان‌هایی مانند پارک ملی یلوستون، مکزیکو سیتی و کوئینزتاون در نیوزیلند آغاز می‌کند.

 

سرویس +Fitness برای دارندگان آیفون تایید شد

سرویس Fitness+ اپل با قابلیت‌های بیشتر به آیفون می‌آیدمجموعه Artist Spotlight با تمرینات شامل موسیقی از Mary J. Blige ،The Rolling Stones و The Weeknd خواهد بود. سرویس +Fitness، برای ثبت‌نام به یک آیفون نیاز دارد، اما می‌توانید کل کاتالوگ ویژگی‌ها و تمرینات +Fitness را با استفاده از iPad یا حتی Apple TV تجربه کنید.

 

+Fitness چند ویژگی جدید با watchOS 9 و iOS 16 به دست می‌آورد. به عنوان مثال، این برنامه به رکوردهای شخصی و امتیازات بزرگ جوایزی می‌دهد.

سرویس Fitness+ اپل با قابلیت‌های بیشتر به آیفون می‌آیدعلاوه بر این، در watchOS 9، صفحه تمرین اطلاعات اضافی همراه با مربیگری مربی در طول تمرین ارائه خواهد داد. مهم‌تر از آن، حتی اگر Apple TV ندارید، می‌توانید تمرین خود را با استفاده از iPhone یا iPad از طریق AirPlay پخش کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید