حالت صرفه جویی در باتری به watchOS 9 اپل افزوده می‌شود

watchOS 9در به‌روزرسانی جدید watchOS 9 ویژه اپل واچ، این شرکت بالاخره یک حالت واقعی صرفه‌ جویی در مصرف انرژی را برای افزایش عمر باتری ساعت در صورت نیاز ارائه می‌کند. این حالت را به محض دریافت به‌روزرسانی watchOS 9، می‌توان به صورت دستی از طریق مرکز کنترل یا منوی تنظیمات فعال کرد. همچنین به کاربر هشدار می‌دهد که ۱۰ درصد شارژ باتری باقی مانده است و بعد از اینکه شارژر به ۸۰ درصد رسید به طور خودکار خاموش می‌شود.

حالت صرفه جویی در باتری watchOS 9، ویژگی‌های سخت‌تر مانند صفحه‌نمایش همیشه روشن (AoD)، اعلان‌های ضربان قلب، ردیابی آریتمی، ضربان قلب و اندازه‌گیری اکسیژن خون را غیرفعال می‌کند و به علاوه یادآورهای تمرین را نیز خاموش می‌کند. 

آپدیت watchOS 9 موجب قطع استریم اسپاتیفای می‌شودجالب اینجاست که اگر آیفونی به ساعت نزدیک نباشد، وای‌فای و اتصالات سلولی را خاموش کرده، تماس‌های ورودی و اعلان‌ها نیز غیرفعال می‌کند.. مطمئناً اگر به برنامه خاصی نیاز دارید که به داده یا اتصال وای‌فای نیاز دارد، سیستم آن‌ها را دوباره فعال می‌کند و اگر ساعت در محدوده اتصال گوشی بماند، اعلان‌ها را به تعویق می‌اندازد و هر ساعت یک بار آن‌ها را ارائه می‌دهد.

البته، عملکرد کلی ساعت در حالت جدید صرفه جویی در باتری نیز کاهش می‌یابد، بنابراین انیمیشن‌ها و ناوبری به طور کلی به این سادگی احساس نمی‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید