آیفون 15 پرو بدون درگاه سیم کارت!

آیفون 15

اپل خط تولید آیفون 13 را در ماه سپتامبر رونمایی کرد و هنوز چند ماه تا عرضه آیفون 14 باقی مانده است، اما شایعات پیرامون آیفون 15 در حال حاضر در اینترنت شروع به پخش شدن کرده است. آخرین مورد این شایعه ادعا می‌کند که اپل اسلات فیزیکی سیم کارت را کنار خواهد گذاشت. با سری آیفون 15 در سال ۲۰۲۳ این تغییرات بزرگ اعمال خواهد شد.

این کلمه از نشریه برزیلی Blog do iPhone می‌آید که می‌گوید مدل‌های Pro سال ۲۰۲۳ (که به طور آزمایشی iPhone 15 Pro نامیده می‌شود) اسلات فیزیکی سیم‌کارت ندارند و برای اتصال کاملاً به فناوری eSIM متکی هستند. این منبع همچنین ادعا می‌کند که این آیفون‌ها با پشتیبانی دوگانه eSIM عرضه می‌شوند که به کاربران امکان می‌دهد دو خط را به طور همزمان داشته باشند. با این حال، مشخص نیست که آیا مدل‌های غیرپرو نیز کاملاً به فناوری eSIM وابسته هستند یا به استفاده از اسلات‌های فیزیکی سیم‌کارت ادامه می‌دهند.

آیفون 15 پرو سیم کارت فیزیکی نخواهد داشت - تکراتو
برنامه‌ریزی اپل برای کنار گذاشتن اسلات سیم‌کارت چندان تعجب‌آور نیست زیرا گفته می‌شود این غول فناوری در نهایت به سمت یک آیفون بدون پورت می‌رود و حذف شکاف سیم‌کارت اولین قدم در این مسیر است. با این حال، حتی اگر اپل یک آیفون بدون اسلات سیم کارت معرفی کند، همچنان می توانیم شاهد ارائه نسخه با اسلات سیم کارت فیزیکی در کشورهایی باشیم که سرویس eSIM در دسترس نیست.

باز هم، سال ۲۰۲۳ و عرضه آیفون 15 زمان زیادی در پیش است و بهتر است قبل از در نظر گرفتن نتایج نهایی، منتظر بمانید تا این اطلاعات توسط منابع صنعتی معتبر تأیید شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید